У Росії скасували перехід на зимовий час

Мєдвєдєв зазначив, що переведення годинника шкодить не тільки людям, а й коровам, котрі не розуміють, чому доярки приходять до них в інший час.

Глава Росії Дмитро Мєдвєдєв оголосив про рішення скасувати з осені 2011 року перехід на зимовий час і дав відповідне доручення уряду Росії. Таким чином, Росія піде на дві години вперед від поясного часу.

Він наголосив, що "необхідність адаптуватися (до переведення стрілок годинника) пов'язана і зі стресом, і з захворюваннями". Мєдвєдєв упевнений, що скасування такого переходу буде корисним.

Проблема переходу на "літній-зимовий" час, зазначив президент РФ, стосується всіх людей. Він нагадав, що у своєму посланні Федеральним зборам в 2009 році говорив на цю тему, яка стала предметом серйозних досліджень.

"Ми, дійсно, звикли кожну весну й осінь переводити стрілки годинника і за звичкою на це лаємося, тому що реально порушується біоритм людський, всіх це дратує, всі або просипають, або прокидаються рано і не знають, куди себе подіти протягом зайвої години. Ну, я вже не кажу про нещасних корів і інших тварин, які не розуміють переведення годинників і не розуміють, чому доярки приходять до них в інший час", - сказав Мєдвєдєв.

Встановлення повсюдно в країні "літнього" часу, сказав глава Росії, буде корисним. Він додав, що рішення про скасування переходу було прийнято виходячи з цих міркувань.

"Ми не будемо переходити на зимовий (час), ми один раз ще відчуємо неприємність, тому що якраз перехід на літній час завжди - це зменшення сну на одну годину, але після цього неприємності закінчаться. У той же час у нас буде пролонгований світлий день. Мені здається, що це було б цікаво і для нашої країни, загалом і в цілому скоріше корисно. Мене, у всякому разі, люди про це неодноразово просили", - сказав Мєдвєдєв.

Зазначимо, що восени 2005 року уряд і президент Грузії ухвалив рішення відмовитися від переведення стрілок годинника. За словами грузинської влади, відмова від переходу на зимовий час була обумовлена необхідністю більш економно витрачати електроенергію, а також тим, що літній час більше, ніж зимовий, відповідає біоритмам людини.

Читайте також:

Мєдвєдєв: Росія не претендує на статус наддержави

Екстравагантні піар-акції Путіна сплутали карти піарникам Мєдвєдєва

В Росії домовилися називати президентом лише Мєдвєдєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: