Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США побоюються за життя Манафорта

Він перебуває в одиничній камері.

Колишнього керівника передвиборної кампанії президента США Дональда Трампа Пола Манафорта тримають в одиночній тюремній камері 23 години на добу, щоб гарантувати його безпеку.

Про це розповів його адвокат Кевін Даунінг, - пише "New York magazine". 

За словами адвоката, Манафорт не може адекватно підготуватися до двох майбутніх судів, поки буде ув’язнений в одиночній камері.

Адвокати Манафорта заявляють, що звинувачення у його тиску на свідків "не настільки погані», тому вони не включали загроз фізичного насильства. Захисники просять звільнити Манафорта з тюрми.

Але прокурори від сторони спецпрокурора ФБР Роберта Мюллера зазначають, що спроба Манафорта вплинути на свідків є "не меншою шкодою для системи правосуддя, коли вона здійснюється за допомогою прихованого корумпованого переконання, ніж через відкрите насильство".

ВідеоПротестувальники лайкою зустріли Пола Манафорта при виході з суду

Жбурлянням російського прапора та лайливими словами протестувальники зустріли колишнього радника Віктора Януковича та екс-главу передвиборного штабу Дональда Трампа. У Вірджинії він давав показання по справі відмивання грошей, лобістській діяльності та ухилянні від сплати податків.

Протестувальники лайкою зустріли Пола Манафорта при виході з суду

За їхніми словами, Манафорт не заслуговує спеціального поводження, бо обмеження, з якими він стикається, "є загальними для обвинувачених, які ув'язнені до судового засідання".

Раніше спецпрокурор Мюллер висунув обвинувачення проти екс-керівника передвиборчого штабу Дональда Трампа Пола Манафорта і його помічника - українця Костянтина Килимника. За даними слідства, вони зв'язувалися із свідками у справі за допомогою телефонів та месенджерів, і просили збрехати про їхню спільну роботу в Україні

Нагадаємо, Полу Манафорту, колишньому піарнику Віктора Януковича та екс-керівнику виборчого штабу Трампа, у США висунули 12 обвинувачень. Головні - змова проти Сполучених Штатів, відмивання грошей, ухиляння від сплати податків та брехливі свідчення. Манафорту може загрожувати до 80 років ув'язнення.

Також у ЗМІ була інформація, ніби Манафорт просував інтереси Путіна в США. Зокрема, це ніби робилося через відомого російського олігарха Олега Дерипаску. Водночас останній спростовує ці звинувачення та майже нецензурно коментує зв’язки із Манафортом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції