У Туреччині контрабандисти нацькували на поліцію лютих бджіл

У Туреччині контрабандисти нацькували на поліцію лютих бджіл

Бджоли турецьких контрабандистів покусали 15 офіцерів поліції, захищаючи вантаж з сигаретами

Крилаті комахи покусали півтора десятки вартових порядку. Проте охоронцям закону вдалося виявити і конфіскувати нелегальний вантаж цигарок.

Нападу бджолиного рою піддалися в неділю поліцейські, що проводили рейд на шосе поряд з містом Адана на півдні Малої Азії, передає Associated Press. Там вони зупинили підозрілу вантажівку і зажадали у водія показати їм вміст кузова.

Шофер покорявся представникам влади і відкрив кузов. Потім супутник водія заліз всередину, несподівано відкрив один з тих, що стояли усередині бджолиних вуликів і випустив неспокійних комах на поліцейських. В результаті цієї курйозної атаки від жал "смугастих мух" постраждало 15 офіцерів поліції.

НА КОРДОНІ УКРАЇНИ ЗАТРИМАНО УЗБЕКІВ З ПАРТІЄЮ "НЕЛЕГАЛЬНИХ" ГОРОБЦІВ

Впоратися з атакою комах вдалося лише після того, як вантажівку відігнали на пасіку і за справу взялися професіонали по "приборканню" бджолиного рою. Загнавши бджіл назад у вулик, поліцейські відновили обшук. Спочатку вони витягнули декілька вуликів, які за задумом злочинців повинні були відлякати чиновників і не дозволити їм виявити контрабанду. А потім поліцейські знайшли в кузові контрабандні сигарети. Всього в партії було 32,5 тисяч пачок, повідомляє.

Конфіскувавши заборонений вантаж, поліцейські заарештували і самих контрабандистів - водія машини і двох "пасічників".

У операції по затриманню контрабандистів брали участь представники управління поліції, що розслідує економічні злочини, а також бюро по боротьбі з контрабандою і організованою злочинністю. Оперативну інформацію про можливе ввезення контрабанди в Туреччину вони отримали заздалегідь по своїх каналах.

У ДОНЕЦЬК НАМАГАЛИСЯ ВВЕЗТИ 10 МІШКІВ З ТАБЛЕТКАМИ ДЛЯ ПОТЕНЦІЇ

Відмітимо, що банди злочинців не так вже і рідко "зараховують" у свої ряди найбільш небезпечних представників фауни. Рік тому поліція Італії відібрала у наркомафії триметрового пітона-альбіноса, який охороняв їх товар, а заразом лякав незговірливих партнерів по наркобізнесу.

Щоб знешкодити велетенську змію, поліцейським довелося викликати підкріплення у вигляді загону спецназу, підготовленого до роботи в лісовій гущавині і в джунглях. Професіонали нагодували пітона курчам, після чого він заспокоївся, "подобрів" і дозволив конфіскувати з-під себе кокаїн.

Читайте також:

Китаєць повісив на себе 26 кг бджіл заради рекорду

На Чернігівщині рій бджіл на смерть закусав 56-річного чоловіка

У штаті Північна Кароліна на шерифа напав рій бджіл

Бджоли зупинили матч чемпіонату світу з футболу

На рятувальників, які прибули на місце ДТП, напали бджоли

Повʼязані теми:

Наступна публікація