Влада ЄС заборонила небезпечні іграшки: повітряні кульки та свистунці

Також законодавство ЄС встановить обмеження на те, наскільки гучними можуть бути іграшки, включаючи брязкальця та ​​музичні інструменти.

Діти Євросоюзу не зможуть більше грати в такі популярні іграшки як надувні кульки, свистки, сопілки, а також "магнітна риболовля" - влада ЄС ввела директиву, згідно з якою ці іграшки визнані небезпечними для дитячого здоров'я.

Вчені здивовані цим рішенням, а виробники заявляють, що обмеження спровокують зростання цін на іграшки.

Директива ЄС стверджує, що дітям до восьми років, які граються без нагляду дорослих, заборонено надувати повітряні кулі - вони можуть випадково проковтнути їх і вдавитися. Те ж стосується свистків і популярної у багатьох поколінь дітей "магнітної рибалки" - регулятори вважають, що в цих іграх є багато дрібних деталей.

Свистки, що випускають при дмуханні довгий різнокольоровий паперовий язик - які так люблять використовувати на сімейних різдвяних обідах - тепер вважаються небезпечними для всіх дітей молодше 14 років. Нові правила покликані захистити дітей від можливості проковтнути шматочок паперової стрічки свистка і вдавитися ім.

Директива ЄС також змусить виробників і продавців прикріплювати застереження про небезпеку до іграшок, які до цих вважалися абсолютно безпечними.

"На повітряних кулях з латексу має бути попередження про те, що за дітьми молодше восьми років необхідно стежити, і що порвані кулі необхідно викидати", - йдеться у документі.

Професор соціології в Кентському університеті Френк Фуреді попереджає, що подібні заборони, пов'язані з безпекою іграшок, є частиною тенденції по дріб'язковому контролю над життям дітей, який позбавляє їх можливості відкривати для себе нове, вчитися і добре проводити час за іграми.

Окрім нових правил для повітряних куль і свистків, законодавство ЄС встановить обмеження на те, наскільки гучними можуть бути іграшки, включаючи брязкальця та ​​музичні інструменти.

Всі плюшеві ведмеді, призначені для дітей молодше трьох років, повинні бути придатними для прання, тому що органи нагляду ЄС стурбовані тим, що брудні плюшеві іграшки можуть поширювати хворобу й інфекції.

Пол Наттал, член комітету із захисту споживачів Європарламенту, каже, що євробюрократи нездатні зрозуміти саму ідею веселого проведення часу.

"Упевнений, що хлопавки дітям теж заборонили використовувати. Кайфоломи з ЄС не повинні вчити сім'ї, як їм надувати повітряні кулі", - говорить член Європарламенту.

Читайте також:

На McDonald's подали до суду за обіди з іграшками

У шведському фастфуді дитині подарували татуювання зі свастикою

30-річний японець спалив будинок, коли матір викинула його іграшки

Землі 12 країн Євросоюзу перетворюються на пустелю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: