У Великобританії заборонять еротичні білборди

У Великобританії заборонять еротичні білборди

У Великобританії заборонять еротичні білборди / Фото: dailymail.co.uk

Реклама з зображеннями напівоголених чоловіків і жінок в бікіні буде дозволена, якщо використані образи не будуть "занадто сексуальні".

Британський комітет з рекламних стандартів (ASA) розробив нові правила для оформлення рекламних щитів, відповідно до яких занадто відверті білборди будуть заборонені.

Поки нововведення, які покликані захистити дітей від занадто сексуальних образів сучасної реклами, остаточно не затверджені.

Зокрема, нові правила передбачають введення обмежень на показ реклами, де зображуються жінки в еротичній білизні та в сексуальних позах. У той же час реклама з зображеннями напівоголених чоловіків і жінок в бікіні дозволена, якщо використані образи "не занадто сексуальні".

Боротьба за посилення вимог, що пред'являються до рекламних образів, почалася в червні поточного року, після того як виконавчий директор "Материнського союзу" Рег Бейлі опублікував доповідь "Дозвольте дітям бути дітьми". У ньому Бейлі зазначав, що рекламна індустрія в останні роки чинить надмірний вплив на дітей, постійно використовуючи сексуальний підтекст у рекламних образах.

Критику з боку "Материнського союзу" підтримав, зокрема, прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон.

Як повідомляється, у 2010 році до ASA було подано 1856 скарг, пов'язаних з некоректним розміщенням рекламних щитів. Для порівняння, з приводу ТВ-реклами до регулятора надійшло понад 14 тисяч скарг, з приводу інтернет-реклами - 2648 скарг, а реклами в пресі - 1488.

Читайте також:

В Росії вимагають заборонити сигарети для дівчат-підлітків

Відомий бренд постільної білизни розкритикували за пози моделі

Рекламуючи пиво, Carlsberg налякала бельгійців байкерами (відео)

Vogue звинуватили у розбещенні малолітніх за сексуальні фото 10-річної дівчинки

Американська церква розмістила на білбордах "атеїстичну" рекламу

Повʼязані теми:

Наступна публікація