Катастрофа Як-42 під Ярославлем: проведено перший експериментальний політ

Катастрофа Як-42 під Ярославлем: проведено перший експериментальний політ

Авіакатастрофа Як-42 / Фото: AFP

Метою експерименту було відтворення фактичних дій екіпажу в аварійному польоті, але без впливу на літак додаткової гальмівної сили.

Міждержавний авіаційний комітет провів експериментальний політ, під час якого спробував відтворити обставини аварії літака Як-42 з хокеїстами "Локомотива" на борту.

Експеримент було проведено льотчиками-випробувачами у підмосковному місті Жуковському. Про це повідомляє прес-служба Міждержавного авіаційного комітету.

Метою польоту було відтворення фактичних дій екіпажу в аварійному польоті, але без впливу на літак додаткової гальмівної сили.

Після посадки літака, фахівці приступили до первісної обробки зафіксованих даних засобів об'єктивного контролю для порівняння випробувального та аварійного польотів.

Нагадаємо, літак Як-42 розбився під Ярославлем 7 вересня. На його борту було 45 осіб. З них вижив лише один - бортінженер Олександр Сизов.

Після катастрофи в Росії відсторонили від польотів вісім літаків Як-42, три авіакомпанії збираються закрити. Як відомо, розшифровка бортових самописців з Як-42 не виявила даних про проблеми з авіатехнікою.

Читайте також:

Версія катастрофи Як-42: в усьому винен "людський фактор"

Катастрофа Як-42: в Мінтрансі виключають "гальмівну" версію

Колишній пілот Як-42 розповів, що могло спричинити авіакатастрофу

Стали відомі нові подробиці катастрофи Як-42 під Ярославлем

В авіакатастрофі під Ярославлем розбилася вся хокейна команда "Локомотив"

В авіакатастрофі під Ярославлем розбилася вся хокейна команда "Локомотив"

Повʼязані теми:

Наступна публікація