На McDonald's подали до суду за обіди з іграшками

В Америці до суду подали позов до McDonald's через іграшки у Happy Meal: вони призвичаюють дітей до жирної їжі.

Науковий центр захисту громадських інтересів (Center for Science in the Public Interest, CSPI), некомерційна освітня та правозахисна організація США, подала до суду позов до мережі ресторанів швидкого харчування McDonald's.

Претензії CSPI пов'язані з комплексними обідами Happy Meal, в яких додаються іграшки. В організації вважають, що за допомогою іграшок McDonald's заохочує дітей до вживання нездорової і жирної їжі.

У середині листопада стало відомо, що юристи CSPI готують позов до McDonald's. Тоді ж повідомлялося, що влада Сан-Франциско має намір ввести обмеження на продаж комплексних дитячих обідів у всіх ресторанах швидкого харчування, в тому числі і в McDonald's. Таким чином, з грудня 2011 McDonald's не зможе продавати обіди Happy Meal, якщо не включить до них фрукти та овочі.

У свою чергу, представники McDonald's визнали, що рішення влади Сан-Франциско може розглядатися як маніпуляція споживачами і не буде схвалене городянами, для яких Happy Meal, перш за все, - спільна розвага дітей і дорослих. Після того, як стало відомо про подання позову CSPI, в McDonald's заявили, що пишаються своїми Happy Meal і готові "рішуче" захищати свій бренд, репутацію і їжу.

Мережа McDonald's, заснована в 1940 році, зараз контролює близько 32 тисяч ресторанів швидкого харчування в 120 країнах.

Читайте також:

У антирекламі McDonald's показали людину, яка померла через гамбургер

Їжа з McDonald's не розкладається півроку

Японка померла через понаднормову роботу в McDonald's

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: