У винахідника "Новачка" виявили рак

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мирзаянов емігрував в США в 1995 році, нині проживає в штаті Нью-Джерсі.

Радянський хімік Віл Мирзаянов, який вважається одним з творців родини отруйних речовин «Новачок», заявив, що лікується від невиліковної форми онкозахворювання. Про це він написав у своєму Facebook-акаунті.

З 6 серпня я був у лазні. На інший день лікарі повідомили, що у мене рак останньої стадії. Почали лікувати...

Опубліковано Vil Mirzayanov п'ятниця, 7 вересня 2018 р.

«Лікарі повідомили, що у мене рак останньої стадії. Почали лікувати гормональною терапією, заснованою на тому, що гормони перешкоджають доступу тестостерону до ракових клітин, і тим самим позбавляючи їх необхідного джерела енергії. В результаті (в ідеалі) ракові клітини гинуть до п'ятивідсоткового рівня, з чим люди живуть від 15 до 25 років. Теж в ідеалі. Приймав таблетки з цими гормонами, і потім їх ввели внутрішньовенно на цілих півроку. Таблетки вже не ковтаю. Однак лікування дуже чутливе. Доводиться терпіти, — пояснив він. — Настрій змінюється, точно відповідає гормональній терапії».

Фотогалерея Поліція оточила і проводить розслідування на кладовищі, де поховані дружина і син шпигуна Скрипаля (10 фото)

Мирзаянов емігрував в США в 1995 році, нині проживає в штаті Нью-Джерсі.

ВідеоНа засіданні Радбезу ООН Британія звинуватила Кремль в отруєнні Скрипалів

США, Франція, Німеччина та Канада у спільній заяві звинуватили Росію в отруєнні у Солсбері. Вони вважають, що російська влада на найвищому рівні затвердила операцію у британському місті. І провели її два офіцери ГРУ, які у Велику Британію у березні приїхали з паспортами на імена Олександр Петров та Руслан Боширов. Про їхню екстрадицію з Росії британці не просять, бо розуміють - чоловіків ніхто не видасть. Утім, Лондон вже отримав європейський ордер на арешт підозрюваних. 

На засіданні Радбезу ООН Британія звинуватила Кремль в отруєнні Скрипалів

Як повідомлялося, дози застосованого в британському Солсбері нервово-паралітичної агента "Новачок" вистачило б для вбивства чотирьох тисяч осіб. Про це розповіли джерела в сфері британської безпеки виданню The Times. За їх словами, речовина, що слідчі знайшли у Еймсбері у флаконі з-під парфумів, було 100-процентним "Новачком". Цей нервово-паралітичний агент є в 5-8 разів більш токсичним, ніж створений на основі амитона в минулому столітті в Британії отрута VX. Таким чином, концентрації "Новачка" у флаконі було достатньо, щоб викликати "величезну кількість жертв".

Залиште свій коментар

Вибір редакції