У Єгипті ходять чутки, що від жалю до Каддафі Мубарак помер

Дата публікації
Перегляди
1604
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Єгипті ходять чутки, що від жалю до Каддафі Мубарак помер

Хворий Хосні Мубарак на суді / Фото: AFP

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що екс-лідеру країни стало погано після звісток про загибель його давнього друга і партнера Муаммара Каддафі.

У Каїрі поширюються чутки про смерть колишнього президента Єгипту Хосні Мубарака.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що екс-лідеру країни стало погано після звісток про загибель його давнього друга і партнера Муаммара Каддафі. Тим часом за не підтвердженими даними Інтернет-порталу "Аль-Ахрам", у Мубарака сталася зупинка серця. Як саме це сталося, не уточнюється.

Напередодні офіційно повідомлялося, що зупинки серця не було, а лише різко підвищився тиск.

Прихильники екс-президента на сторінці в мережі Facebook спростували інформацію про клінічну смерть Мубарака. "Це чутки, необгрунтовані чутки. Стан здоров'я Мубарака стабільний і не викликає побоювань за його життя", - йдеться на сторінці руху "Прости нас, президент!". Інформацію про смерть екс-лідера раніше також спростувало джерело в органах безпеки Єгипту.

Нагадаємо, екс-президент Єгипту Хосні Мубарак пішов у відставку 11 лютого після початку масових заворушень.

У квітні Мубарак був госпіталізований в лікарню міста Шарм-еш-Шейх, де він проживав з сім'єю після відставки. З початком суду над ним Мубарак був переведений у військовий госпіталь єгипетської столиці, де знаходиться до цих пір.

Колишній лідер страждає від цілої низки захворювань, у тому числі, онкологічного. Лікарі кажуть, що загальний стан здоров'я Мубарака, в силу віку та наявних захворювань, буде поступово погіршуватися.

Читайте також:

Почувши про смерть Каддафі Мубарак розридався

В Ізраїлі Мубарака висунули на премію "Людина року"

Екс-президент Єгипту виявився найбагатшим диктатором у світі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1604
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація