Інтернет-порнографія викликає надшвидку імпотенцію

Науковці довели, що перегляд інтернет-порно прискорює імпотенцію у чоловіків і не тільких у тих, кому за 30, а й у молоді.

Учені кажуть, що порнографія в інтернеті породила ціле покоління молодих людей, які безнадійні в ліжку, тому що вже не здатні збуджуватись під час звичайних сексуальних контактів.

У результаті імпотенція молодіє, перестаючи бути проблемою чоловіків середнього віку зі слабким здоров'ям, пише The Daily Mail.

Вчені пояснюють, що втрата лібідо у віці до 30 років викликається безперервною надмірною стимуляцією виділення допаміну - нейромедіатора, який активує реакцію організму на сексуальне задоволення.

Головна причина надмірного виділення цього гормону - багаторазовий перегляд порнографії в інтернеті.

"Парадоксальний ефект", на думку авторів дослідження полягає в тому, що мозок втрачає здатність реагувати на допамін, а це означає, що споживачам порнографії для збудження потрібні все більш екстремальні переживання.

У ХХ столітті вчені прийшли до висновку, що порнографія може бути корисна для дорослих людей.

Наприклад, для молоді порно може бути свого роду посібником з сексуальної грамотності, а для літніх людей, чия сексуальність вже в'яне, воно може бути ефективним засобом стимуляції статевого збудження.

Однак у часи, коли були зроблені подібні висновки, порнографія носила достатнього обмежений характер і не була настільки доступною, як після появи інтернету.

Інтернет-користувачі домагаються викиду допаміну, переглядаючи порно в декількох вікнах відразу, шляхом нескінченного пошуку, швидкого перемотування вперед у пошуках чого-небудь гарячышого, беручи участь в онлайнових секс-чатах і спілкуючись за допомогою веб-камер.

У результаті у "деяких користувачів розвивається стан звикання до допаміну, в результаті чого вони не можуть досягти ерекції без постійної стимуляції припливу цього гормону через інтернет".

Багато з них були в шоці, коли виявили, що їх чутливість "до нормального сексу" знижується.

Водночас, більшість чоловіків, за словами вчених, не вірять, що порнографія може бути джерелом сексуальних проблем.

"Замість цього, багато з них переконують себе, що еректильна дисфункція в 20 років - це нормально", - сказала автор дослідження Робінсон.

"Вони дивуються, що інтенсивне використання порно може позначитись негативно, що ніхто не говорив їм про такі наслідки начебто нешкідливого захоплення", - додав він.

Дослідниця, тим не менш, запевняє, що відновлення сексуальних функцій можливе протягом місяця, якщо повністю відмовитись від споживання понографіі і дати мозку можливість "перезавантажитись".

Читайте також:

Інтернет-провайдерів змусять закривати порносайти

На канал дитячої передачі на YouTube завантажили порно

Британка "завагітніла" від 3D-порнофільму

Бельгійський футболіст проміняв футбол на гей-порно

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: