Екс-президент Єгипту виявився найбагатшим диктатором у світі

Хосні Мубарак очолив рейтинг найбагатших диктаторів у світі, на другій сходинці опинився Муаммар Каддафі.

Повалений президент Єгипту Хосні Мубарак виявився найбагатшим у світі диктатором за версією журналу Spear's.

Доходи екс-лідера Єгипту на мільярд доларів нижчі, ніж у найбагатшої людини в світі - Карлоса Сліма. При цьому офіційна зарплата Мубарака не перевищувала 800 доларів на місяць.

Другий рядок рейтингу зайняв лівійський диктатор Муаммар Каддафі. Його загальний статок оцінюється, щонайменше, в 62 мільярда доларів. Так, у Великобританії заблоковані більше 30 мільярдів доларів, в США - 30 мільярдів, в Австрії - 1,66 мільярда доларів.

Трійку найбагатших диктаторів замкнув президент Судану Омар аль-Башир. Відповідно до публікації ресурсу Wikileaks, на торгівлі нафтопродуктами суданський лідер заробив близько дев'яти мільярдів доларів.

Проблеми із законом у аль-Башира почалися ще в 2008 році, коли Міжнародний кримінальний суд видав ордер на його арешт.

Екс-президент Тунісу Зін ель-Абідін Бен Алі володіє майном в 5,5 мільярда доларів. Сім'я побіжного диктатора має нерухомість у Франції, розрахункова вартість яких перевищує 360 мільйонів доларів. Примітно, що статки тунісця становить 4,5% ВВП всієї країни.

Стан в 600 мільйонів доларів приписують президенту Екваторіальної Гвінеї - Теодоро Обіанг Нгема Мбасого. Диктатор перебуває при владі з 1979 року і планує відійти від справ.

За непідтвердженою інформацією ЗМІ, свої 600 мільйонів доларів перуанський екс-лідер Альберто Фухіморі заробив на нелегальній торгівлі кокой.

На дев'ятій сходинці рейтингу розташувався президент Нікарагуа Арнольдо Алеман з 200 мільйонами доларів.

Замикає топ-10 філіппінець Джозеф Естрада, відомий ухиленням від виплати тютюнового податку та любов'ю до азартних ігор. Його капітал наближається до 80 мільйонам доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: