Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відтепер українці зможуть їздити до Єгипту за електронними візами

Нова віза коштуватиме $25.

Єгипет розпочав видачу електронних віз українцям, повідомляє Департамент консульської служби МЗС України.

Зазначається, що така віза є альтернативою тим, які раніше можна було придбати в пунктах пропуску через державний кордон країни.

Відтепер усі громадяни України, які планують поїздку до Єгипту, можуть подати онлайн-заяву на офіційному сайті за 90 днів до необхідної дати. Для оформлення необхідно мати закордонний паспорт, дійсний протягом 8 місяців з дати прибуття до країни, електронну копію паспорта для завантаження у разі подачі заяви на сайті, документи, що підтверджують мету і терміни планованої поїздки, зворотні квитки і банківську картку.

Після заповнення усіх необхідних форм треба буде сплатити консульський збір у розмірі $25 та дочекатися копію електронної візи, яку буде надіслано на електронну пошту.

Документ необхідно буде роздрукувати та показати прикордонникам вже у Єгипті.

Українці в’їжджатимуть до Єгипту на підставі електронної візи «e-Visa». За інформацією Єгипетської сторони, з 3 грудня...

Опубликовано Департамент консульської служби МЗС України 8 декабря 2017 г.

Нагадаємо, восени МЗС порадило українцям без нагальної потреби не відвідувати Єгипет через подовження терміну надзвичайного стану. Таке рішення було викликано істотною активізацією у країні радикальних терористичних угруповань, зокрема "Ісламської держави", які все частіше влаштовують теракти проти цивільних громадян з огляду на їхню релігійну приналежність. 

ВідеоМЗС України наполегливо рекомендує утриматись від поїздок у Єгипет

Залиште свій коментар

Вибір редакції