Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна посіла 17 місце у світі за рівнем тероризму. Інфографіка

Однак є позитивна тенденція порівняно з минулим роком.

Україна увійшла до 20 країн світу з найбільшим рівнем тероризму, про що йдеться у щорічному звіті про стан глобального тероризму (The Global Terrorism Index 2017), оприлюдненому Лондонським Інститутом економіки та миру.

До реєстру країн із "найвищим" рівнем впливу тероризму на життя увійшло шість держав: Ірак (10 балів), Афганістан (9,4), Нігерія (9), Сирія (8,6), Пакистан (8,4), Ємен (7,9).

Україна посіла у рейтингу 17-ту сходинку (6,6) та увійшла до групи країн із "високим" рівнем впливу тероризму разом з такими державами, як Сомалі, Індія, Туреччина, Лівія, Єгипет, Судан та інші.

Серед західноєвропейських держав найвищим вплив тероризму, за оцінкою експертів, є у Франції (23 місце та 6 балів), США (32 та 5,4), Росії (33 та 5,3), Великої Британії (35 та 5,1).

Однак експерти кажуть, що рівень впливу тероризму в Україні знизився порівняно з минулим роком. У The Global Terrorism Index 2016 Україна посідала 11-ту сходинку та мала 7,1 бала. За їхніми словами, наразі Україну тероризують лише окупанти з "ЛНР" та "ДНР", діяльність яких здебільшого спрямована на українських військових.

рейтинг країн за рівнем терористичної загрози, інфографіка

Нагадаємо, раніше було оприлюднено рейтинг міст з найбільш недоступною нерухомістю у світі. У якому українська столиця посіла передостаннє місце.

Відео Заступниця генсека НАТО прирівняла загрозу від Росії із тероризмом та ядерною зброєю

Залиште свій коментар

Вибір редакції