В афганському парламенті побилися жінки-депутати

Під час суперечки щодо оголошення вотуму недовіри Хаміду Карзаю жінки-депутати вирішували питання кулаками і пляшками.

Чергове засідання депутатів нижньої палати афганського парламенту переросло в запеклу бійку між депутатами-жінками.

Все почалося з суперечки про те, яких дієвих заходів слід вжити уряду Афганістану, щоб припинити артобстріли прикордонних афганських провінцій з боку Пакистану.

Президент країни Хамід Карзай, виступаючи 5 липня в Кабулі, заявив, що Афганістан не вестиме бойових дій з Пакистаном і не відповідатиме вогнем на вогонь, оскільки це не відповідає принципам добросусідства і гуманізму.

Частина народних обранців висловилася за те, щоб оголосити вотум недовіри президенту і змусити піти його у відставку. Інша частина з нею не погодилася.

Одна з присутніх на верхніх рядах депутатів-жінок у розпал суперечки запустила в свою колегу, яка сиділа кількома рядами нижче, важким предметом.

Постраждала у відповідь дістала порожню 1,5-літрову пластикову пляшку з-під мінеральної води і приготувалася оборонятися.

Однак пляшкою їй відбитися не вдалося. Колега, яка прибігла зверху, почала люто бити жінку кулаками по голові, на що депутатка з пляшкою також відповіла кривдниці двома влучними джебами в ніс.

У справу втрутилися чоловіки, які спочатку поштовхали один одного, а потім розняли завзятих жінок-депутатів. На цій мажорній ноті засідання парламенту закінчилося.

Читайте також:

Американські солдати випадково вбили брата президента Афганістану

Депутати Південної Кореї побилися через безкоштовну їжу

У Верховній раді Ляшко побився з комуністами через червоні прапори (відео)

В парламенті Індонезії протягом 15 хвилин показували жорстке порно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: