В Греції батьки кидають дітей на вулицях, бо не мають чим годувати

Дата публікації
Перегляди
5694
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Греції батьки кидають дітей на вулицях, бо не мають чим годувати

Підліток-музикант на вулицях Афін. Кинутих дітей в Греції стає все більше / Фото: AFP

Жахливими наслідками обертається боргова криза Греції - люди залишаються без роботи і відмовляються від власних дітей.

У Греції бідні батьки почали кидати дітей на вулицях, пояснюючи, що через кризу та брак коштів більше не можуть собі дозволити піклуватися про них.

Лише до одного дитячого притулку в Афінах за останні кілька місяців підкинули вже чотирьох малюків – з них одного новонародженого та дворічну дівчинку на ім'я Наташа.

А один зі шкільних вчителів знайшов чотирирічну Анну, в руках у якої була записка такого змісту: "Я сьогодні не прийду за Анною, бо не можу собі дозволити її виховувати. Будь ласка, подбайте про неї. Пробачте".

Ще одна жінка на ім'я Марія була змушена відмовитися від своєї восьмирічної дочки Анастасії, втративши свою роботу. Вона шукала нове місце більше року, і разом з дитиною весь цей час жила лише завдяки тому, що їх підгодовували в місцевій церкві.

Марія зізналася, що відмовитися від дочки їй було дуже важко, але "що я можу вдіяти?". Зараз вона влаштувалася на роботу в кав'ярні, де заробляє лише 16 євро на день і тому не може дозволити собі повернути дівчинку.

"За останній рік у нас були сотні батьків, які хочуть залишити своїх дітей з нами. Вони знають нас і довіряють нам. Вони кажуть, що вони не мають ані грошей, ані житла або продуктів харчування для своїх дітей, тому вони сподіваюся, що ми могли б надати їм те, чого вони потребують", - розповів отець Антоній Папаніколау, засновник одного з дитячих притулків.

Ще одним свідченням посилення кризи в Греції став дефіцит ліків, у тому числі аспірину. Через встановлені урядом низькі цін на ліки фармакологічні компанії воліють збувати свою продукцію за кордоном.

Читайте також:

Анархісти захопили афінське радіо і вийшли в ефір

Лідери ЄС попередили європейців про труднощі і жертви у 2012 році

Грецію пригрозили виключити з Євросоюзу

У Росії почався "бекбебібум": уже близько 30 тисяч жертв

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
5694
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація