Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Ізраїлі військовим заборонили грати в Pokemon Go

Лікарі не радять ловити покемонів в середині дня через сильну спеку.

Керівництво армії Ізраїлю заборонило військовослужбовцям ізраїльських військових баз грати в гру Pokemon Go.

Про це пише ВВС.Russian.

Камери і системи геолокації на смартфонах, які необхідні для гри, можуть призвести до витоку секретної інформації.

Також військовослужбовці можуть завантажити піратську версію програми для гри, в результаті чого дані з пам'яті їх телефонів можуть бути вкрадені.

Ізраїльська Асоціація по боротьбі з раковими захворюваннями попередила громадян країни про небезпеку ловити покемонів в середині дня через сильну спеку і порадила гравцям носити головні убори.

Дізнатися, як українці можуть встановити гру та які правила у вірусного програми можна з інфографіки ТСН.ua.

Pokemon Go

За останні дні гра Pokemon Go отримала вірусну популярність.

Розробники Pokemon Go попереджають, що необхідно виконувати завдання так, щоб не піддавати себе ризику, проте соціальні мережі переповнені історіями про людей, які встигли врізатися в стовп, впасти на нерівному місці і навіть втратити роботу через пристрасть до нової гри.

Деякі гравці в Pokemon GO так зосереджуються на ігровому процесі, що перестають помічати навколишній світ. Один з перших нещасних випадків, пов'язаних з грою, був зафіксований в США вже через півгодини після виходу програми в App Store: користувач Reddit, захопившись, не помітив у себе на шляху рівчак, впав і пошкодив ногу. Пояснюючи те, що трапилося лікарям, він вирішив розповісти, що отримав травму, вигулюючи собаку. Покемони, заховані у важкодоступних місцях, призводять і до несподіваних знахідок. Так, у штаті Вайомінг підліток шукав в річці водяного покемона і виявив труп.

Фотогалерея Захоплюючий пошук пікачу і небезпечний відхід від реальності: все, що потрібно знати про Pokemon GO (4 фото)

Відео Нова манія: як українці божеволіють від Pokemon GO

Залиште свій коментар

Вибір редакції