Кадиров вважає "пустишкою" відео з погрозами ІД на адресу РФ

На думку в. о. глави регіону, цей ролик був записаний в кабінетах західних спецслужб.

В. о. глави Чеченської Республіки Рамзан Кадиров назвав "пустишкою" ролик терористичного угруповання "Ісламська держава" з погрозами російській владі і жителям країни.

Про це він написав на своїй сторінці в Instagram.

"Я з усією відповідальністю заявляю, що ця "заява" є пустишкою, за якою немає ніяких реальних сил і можливостей", — написав Рамзан Кадиров на своїй сторінці в Instagram.

На думку в. о. глави регіону, цей ролик був записаний в кабінетах західних спецслужб, які ведуть інформаційну війну проти Росії.

Нагадаємо, що терористичне угруповання "Ісламська держава" захопила частину Іраку. Крім того, бойовики ІД влаштовують криваві теракти за межами країни. Зокрема, терористи взяли відповідальність за криваві події в Ніцці, Афганистані, де загинули щонайменше 84 і 80 мирних жителів відповідно.

 

Я з подивом спостерігаю, як ЗМІ нашої країни наввипередки тиражують якусь заяву Иблисского держави. Фактично все це сприяє доведенню до сотень мільйонів людей, загроз, що виходять від одного бандита. І ця мерзота своєї мети досягла. Він хотів бути почутим. І його побажання реалізовано за максимально короткий термін. Я з усією відповідальністю заявляю, що це "заява" є пустушкою, за якою немає ніяких реальних сил і можливостей. Ми знищили в Чечні прекрасно підготовлених і озброєних до зубів бандитів з 51 країни. Тут безславно склали голови співробітники кращих спецслужб світу. Залишки бігли, виблискуючи п'ятами! Є всі підстави вважати, що "заява" підготовлено в кабінетах західних спецслужб і є частиною інформаційної та ідеологічної війни, яка нахабним чином ведеться проти Росії. Ніхто в Росії не приїде! Загрози, хто б за ними не стояв, ні що інше, як порожній лепет. Російські збройні сили змусили терористів підібгати хвіст в Сирії. Їхні дні полічені! Ми в змозі повністю знищити Иблисское держава в їх власному лігві. Загони добровольців навіть самостійно можуть дати їм право вибору - скласти зброю або бути в числі закопаних у сирійській землі! Якщо комусь прийде в голову думка рушити в бік Росії, ми перервемо його шлях на дуже далеких підступах до нашій країні! Ще раз кажу, ми прийдемо до тих, кому навіть уві сні прийшла в голову думка висловити погрозу на адресу керівництва і народу Росії! #Кадиров #Росія #Чечня #Сирія

Світлину опубліковано користувачем Ramzan Kadyrov (@kadyrov_95)Сер 1, 2016 о 5:26 PDT

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: