В Росії введуть "комендантську годину" для пива

Група депутатів від фракції "Єдина Росія" запропонувала заборонити продаж пива вночі.

Група депутатів від фракції "Єдина Росія" внесла 27 травня на розгляд Держдуми законопроект, що забороняє продаж пива вночі і дає продавцям право вимагати паспорт у покупця пива, щоб упевнитися, що він досяг 18 років.

Поправки до чинного закону про обмеження продажу слабоалкогольних напоїв припускають, що продаж пива буде заборонено з 11 вечора до 8 ранку скрізь крім кафе і ресторанів. Також передбачається ввести додаткові обмеження на продаж пива поблизу дитячих, освітніх і медичних установ, а також спортивних об'єктів.

Крім того, депутати хочуть заборонити продаж міцного пива (з вмістом етилового спирту понад 5 відсотків) у місцях масового скупчення людей і "біля джерел підвищеної небезпеки". У число таких включені оптові продовольчі ринки, об'єкти військового призначення та прилеглі до них території. Міцне пиво не можна буде продавати в кіосках, наметах, контейнерах, а також з рук, лотків або автомобілів та інших нестанціонарних торгових точок.

Крім цього, автори законопроекту наполягають на необхідності чітко визначити такі групи товарів як "пиво" і "напої, що виготовляються на основі пива" - вони повинні здійснюватись без додавання етилового спирту, шляхом природного бродіння.

У даний момент на території РФ діє обмеження на продаж пива особам, які не досягли 18 років. Однак право продавців вимагати в покупців слабоалкогольних напоїв паспорт у законі офіційно не прописано.

Читайте також:

За розпивання пива в пакеті українцям виписуватимуть подвійний штраф

Уряд виключив ріст цін на тютюн й алкоголь

Дружина Буша розповіла про його потяг до алкоголю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: