В США дозволили здавати кров геям і бісексуалам

Повна заборона на приймання крові у представників нетрадиційної сексуальної орієнтації ввели в країні після зростання числа випадків зараження СНІДом.

Федеральне управління США з контролю за якістю продовольства і медикаментів зняло заборону на приймання донорської крові у гомосексуалістів і бісексуалів, яка діяла 32 роки.

Перед представниками секс-меншин, охочими здати кров, управління поставило головну умову — донори-геї і бісексуали не повинні займатися сексом протягом року. Аналогічних рекомендацій дотримується влада і в таких країнах, як Австралія, Японія і Великобританія, йдеться в повідомленні. Як саме буде перевірятися утримання донорів, в FDA не уточнили.

Повну заборону на прийом крові у представників нетрадиційної сексуальної орієнтації ввели в країні після зростання числа випадків зараження СНІДом, щоб захистити донорську кров від можливого попадання в неї маловивченого на той момент вірусу.

У США вся кров, що отримується на станціях переливання, проходить перевірку на ВІЛ-інфекцію. Але існує десятиденний відрізок часу між самим інфікуванням і тим, коли вірус можна виявити в крові. За даними американського Червоного Хреста, ризик отримати заражену ВІЛ-кров становить від 1 до 1,5 млн випадків у США.

Нагадаємо, що півтори сотні міліціонерів-курсантів здали 70 літрів донорської крові.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: