З затонулого лайнера рятували собак

Дата публікації
Перегляди
2412
Поділитись:
WhatsApp
Viber
З затонулого лайнера рятували собак

Про скелі в цьому районі знають всі місцеві

Після перерви водолази знову вирушили на пошуки 14 людей, доля яких досі невідома.

В Італії в районі аварії круїзного лайнера Costa Concordia, оголошують надзвичайний стан, щоб запобігти екологічному лиху, повідомляє ТСН.

На поверхні води вже почали з'являтися масні плями, походження яких поки не встановлено. Рятувальники встановили спеціальні боннові загородження, щоб запобігти екологічній катастрофі. За деякими даними, речовина може виявитися паливом, що випливає з пошкоджених баків лайнера.

Загалом у цистернах судна знаходиться майже дві з половиною тисячі тонн дизельного пального.

Міністр з охорони навколишнього середовища Італії Коррадо Кліні підкреслив, що успіх чи неуспіх у захисті навколишнього середовища від токсичної рідини з баків судна буде залежати від "погодних умов, що погіршуються". Експерти попереджають, що шторм може змінити положення і кут нахилу судна, що буде мати непередбачувані наслідки. В результаті шторму лайнер може зісковзнути зі скель, на яких він зараз знаходиться.

Тим часом "Титанік-2" продовжує тонути. У понеділок корабель "сів" ще на 9 сантиметрів.

Нагадаємо, рятувальні роботи тимчасово припинили. Рятувальників гелікоптером доставили до берега, а разом з ними і врятованих собак.

"Усі приміщення забиті меблями, одягом, шторами. Все це доводиться спочатку розбирати. Сьогодні ми зафіксували надмірне посунення судна. Але зараз рятувальники знову вирушили туди, цього вечора пошуки тривають", - повідомив керівник рятувальної групи водолазів Родольфо Райтері.

Читайте: Лайнер Costa Concordia тонув під саундтрек з "Титаніка"

Тим часом на кораблі ще може перебувати 14 людей. Серед них 5-річна дівчинка з міста Ріміні, та її батько. Серед зниклих безвісти 7 німців, усі похилого віку.

Конструкція корабля передбачає, що якщо до каюти потрапить вода, каюти герметизуються, тож ще є ймовірність, що на кораблі хтось чекає порятунку.

Італійські чиновники пропонують заборонити круїзним лайнерам близько підходити до берега.

Досі не зрозуміло, навіщо капітан так близько підійшов до берега. Жителі острову Джиліо не вірять у те, що капітан не знав про скелі. Мовляв, про них знають навіть усі остров'яни.

"Просто це звичай, корабель кожен рік підходить до острова, щоб привітатися, відсалютувати жителям острова. Ну, відсалютував. Останній раз. Він не зовсім тут вдарився, трохи далі. Його 70 метрів ще пронесло", - розповіли місцеві.

Читайте також:

Українці бились з екіпажем затонулого лайнера за місце в шлюпці

Капітан Costa Concordia зробив несанкціонований маневр - судновласник

При спуску на воду Costa Concordia об нього не розбилась пляшка шампанського

Рятувальники втекли з затонулого лайнера, бо він почав рухатись

В Італії в регіоні, де затонув круїзний лайнер оголошують надзвичайний стан

В Італії в регіоні, де затонув круїзний лайнер оголошують надзвичайний стан

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2412
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація