Зустріч генсека НАТО з Медведєвим зірвав велосипед

Дата публікації
Перегляди
1319
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зустріч генсека НАТО з Медведєвим зірвав велосипед

Андерс Фог Расмуссен не зміг домовитися з Медведєвим про місце зустрічі / Фото: AFP

Через зламану руку Расмуссен запрошував Медведєва приїхати до нього, але президент РФ наполягав на нейтральній території. В результаті вони не зустрілися.

Переговори президента РФ Дмитра Медведєва і генсека НАТО Андерса Фог Расмуссена, які мали відбутися під час саміту Росія-ЄС в Брюсселі, в останній момент зірвалися.

Як пише газета "Коммерсант" з посиланням на дипломатичні джерела, зустріч довелося скасувати через те, що Расмуссен зламав руку, впавши з велосипеда, і не зміг переконати Медведєва приїхати до нього.

Російська сторона, за даними видання, запропонувала провести переговори у готелі, де зупинився президент РФ. Однак з офісу генсека НАТО майже в останній момент повідомили, що Расмуссен зламав руку, катаючись на велосипеді, і йому важко пересуватися. І запитали, чи не міг би Медведєв приїхати до генсека додому або ще краще в штаб-квартиру НАТО.

"Ми були здивовані такою відповіддю. Адже зламана рука не заважала генсеку брати участь в відбутися 8 грудня засіданні Ради Росія-НАТО на рівні міністрів", - розповів газеті співрозмовник в МЗС РФ.

За його словами, тоді російська сторона запропонувала компромісний варіант - провести переговори на нейтральній території, наприклад, в ресторані. Однак в НАТО, стверджує джерело, наполягали на своєму: будинок генсека або штаб-квартира. У результаті зустріч так і не відбулася.

Джерело в штаб-квартирі НАТО підтвердило інформацію про заплановану, але так і не проведену зустріч, але зазначило, що вона "не склалася через розбіжність графіків".

Як очікувалося, під час зустрічі Медведєв і Расмуссен мали знайти вихід з глухого кута, в який зайшли переговори щодо системи ПРО в Європі.

Нагадаємо, Москва дорікає США і НАТО в небажанні давати їй юридичні гарантії ненаправленості системи протиракетної оборони проти Росії і називає ЄвроПРО загрозою своїй безпеці.

Читайте також:

НАТО порадило Росії думати про народ, а Москва йому – "хрін з маслом"

Росія знайшла заміну "Сатані" для подолання американської ПРО

НАТО і Росія не змогли домовитися щодо ПРО

Генсек НАТО катався на велосипеді і зламав руку

Наступна публікація