Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві стартував сезон фонтанів

Столичні фонтани працюватимуть до 30 вересня.

У Києві стартував сезон фонтанів. Про це йдеться на сторінці Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації у Facebook. 

Ввечері фонтани працюватимуть з 20:00 до 23:00 у режимі світло-музичного шоу, яке розраховано на дві години.

Ансамбль фонтанів у центрі столиці складається з шести фонтанів, висота найвищого струменя води сягає 35 метрів. Реконструйований фонтанний комплекс з 12 фонтанів в акваторії Русанівського каналу розпочне свою роботу вже від 1 травня теж працюватиме у режимі світло-музичного шоу, йдеться у повідомленні.

Столичні фонтани працюватимуть до 30 вересня, щопонеділка у роботі фонтанів робитимуть перерву для проведення технічних робіт.

З графіком роботи фонтанів можна ознайомитись за посиланням.  

Нагадаємо, 2016 року Київський міський голова Віталій Кличко до Дня Києва відкрив фонтани на Русанівському каналі та після реконструкції у серпні біля Національної опери, який не працював понад 15 років. 

ВідеоСезон фонтанів стартував: на Майдані Незалежності запустили водограї

Найвищий із них має 35 метрів. Перехожі одразу влаштували фотосесії. Ввечері фонтани підсвітять та увімкнуть музику – шоу розраховано на 2 години. Музичний супровід різний: це і класична музика, і танцювальна. Комунальники закликають киян та туристів не залазити у фонтани та не кидати туди монети та сміття.  

Сезон фонтанів стартував: на Майдані Незалежності запустили водограї

Залиште свій коментар

Вибір редакції