3-місячне немовля вижило в епіцентрі торнадо

3-місячне немовля вижило в епіцентрі торнадо

3-місячний малюк / Фото: huffingtonpost.com

Трейлер, в якому перебував малюк, опинився в епіцентрі торнадо. Вітер вихопив дитину з рук кузена.

За словами двоюрідного брата маленького Ейдана, він грався з малюком, коли на трейлер, в якому вони перебували, налетів торнадо і вирвав хлопчика прямо з рук кузена.

У минулу суботу на місто Райлі в США налетів торнадо. Серед постраждалих будівель від розгулу стихії виявився трейлер, в якому знаходилися тримісячний Ейдан і його двоюрідний брат Джонатан Робертсон.

За словами Робертсона, він грався з малюком, коли трейлер в буквальному сенсі слова був розірваний на частини. Сильний вітер вирвав хлопчика у нього з рук.

На щастя, Ейдан вижив. Джонатан знайшов його в декількох метрах від трейлера. Зараз здоров'ю хлопчика нічого не загрожує.

Нагадаємо, кілька років тому однорічна дитина залишилася цілою і неушкодженою після того, як торнадо зруйнував будинок в окрузі Таскола, в якому вона знаходилася.

Торнадо, зруйнувавши будинок, підхопив дитяче ліжечко з дитиною. Після того, як розвиднілося, сусід знайшов дитяче ліжечко під завалами приблизно в 12 метрах від того місця, де був будинок.

Тоді сильний циклон пройшов над штатом Мічіган, зруйнувавши декілька будинків. Вітер був такої сили, що перевертав автомобілі.

 

Читайте також:

Японець врятував дельфінятко, якого цунамі винесло на рисове поле

Китаєць 4 роки жив з 10-сантиметровим ножем в голові

Літак упав посеред вулиці в Сіднеї, екіпаж дивом вижив (відео)

Повʼязані теми:

Наступна публікація