Японець врятував дельфінятко, якого цунамі винесло на рисове поле

Японець врятував дельфінятко, якого цунамі винесло на рисове поле

Японець Ре Таїра врятував дитинча дельфіна / Фото: AFP

Маленький дельфін дивом вижив, провівши 12 днів на затопленій галявині вглибині острова Хонсю. У море його повернув чоловік, який після цунамі займався порятунком тварин.

Власник одного з японських зоомагазинів 22 березня врятував дитинча дельфіна, якого дванадцять днів тому гігантська хвиля цунамі закинула майже на два кілометри вглиб центрального японського острова Хонсю.

Чоловік на ім'я Ре Таїра з того самого дня, коли в Японії стався потужний землетрус і цунамі, займається пошуком і порятунком тварин в районах стихійного лиха.

На одному з рисових полів він і виявив маленького дельфіна. Ссавець дивом вижив, провівши 12 днів на затопленій галявині.

"Дитинча дельфіна було настільки ослаблене, що навіть не пручалося, коли ми витягали з води", - розповів Ре Таїра.

Він разом зі своїми друзями відвіз врятоване маля до моря і відпустив його.

"Не знаю, чи зможе цей малюк вижити. Але я зробив усе, що міг", - сказав японець.

Вважається, що дельфіни є відмінними рятувальниками і ніколи не кинуть людину, яка буде тонути. Тож японському любителю тварин представилася можливість хоч якимось чином віддячити цим добрим і надзвичайно розумним тваринам.

Варто зазначити, що після землетрусу в Японії тварини проявляли по-справжньому зворушливу турботу про своїх побратимів. Хітом Інтернету став ролик про поведінку собак під час трагедії – "Супервірність". Він про те, як пес, який після цунамі залишився без господаря, охороняє свого пораненого друга, що лежить під уламками, і намагається привернути до нього увагу людей. Рятувальники таки змогли дістатися до собак і відправили одного до притулку, а іншого – до ветлікарні.

Читайте також:

В Японії собаки демонструють безкінечну вірність, рятуючи своїх побратимів (відео)

Японський водій зняв на відео, як його змило цунамі

Криваві традиції Данії: юнаки щорічно вбивають 950 дельфінів, щоб стати дорослими

Японські тварини через стрес після землетрусу почали обжиратися

Повʼязані теми:

Наступна публікація