Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Японець врятував дельфінятко, якого цунамі винесло на рисове поле

Маленький дельфін дивом вижив, провівши 12 днів на затопленій галявині вглибині острова Хонсю. У море його повернув чоловік, який після цунамі займався порятунком тварин.

Власник одного з японських зоомагазинів 22 березня врятував дитинча дельфіна, якого дванадцять днів тому гігантська хвиля цунамі закинула майже на два кілометри вглиб центрального японського острова Хонсю.

Чоловік на ім'я Ре Таїра з того самого дня, коли в Японії стався потужний землетрус і цунамі, займається пошуком і порятунком тварин в районах стихійного лиха.

На одному з рисових полів він і виявив маленького дельфіна. Ссавець дивом вижив, провівши 12 днів на затопленій галявині.

"Дитинча дельфіна було настільки ослаблене, що навіть не пручалося, коли ми витягали з води", - розповів Ре Таїра.

Він разом зі своїми друзями відвіз врятоване маля до моря і відпустив його.

"Не знаю, чи зможе цей малюк вижити. Але я зробив усе, що міг", - сказав японець.

Вважається, що дельфіни є відмінними рятувальниками і ніколи не кинуть людину, яка буде тонути. Тож японському любителю тварин представилася можливість хоч якимось чином віддячити цим добрим і надзвичайно розумним тваринам.

Варто зазначити, що після землетрусу в Японії тварини проявляли по-справжньому зворушливу турботу про своїх побратимів. Хітом Інтернету став ролик про поведінку собак під час трагедії – "Супервірність". Він про те, як пес, який після цунамі залишився без господаря, охороняє свого пораненого друга, що лежить під уламками, і намагається привернути до нього увагу людей. Рятувальники таки змогли дістатися до собак і відправили одного до притулку, а іншого – до ветлікарні.

Читайте також:

В Японії собаки демонструють безкінечну вірність, рятуючи своїх побратимів (відео)

Японський водій зняв на відео, як його змило цунамі

Криваві традиції Данії: юнаки щорічно вбивають 950 дельфінів, щоб стати дорослими

Японські тварини через стрес після землетрусу почали обжиратися

Залиште свій коментар

Вибір редакції