Американка дізналася з Facebook, що чоловік завів ще одну дружину

Американка дізналася з Facebook, що чоловік завів ще одну дружину

Ілюстрація / Фото: hvylya.org

Жінка, з якою злочинець не встиг офіційно розлучитися, виявила весільні фотографії чоловіка в соціальній мережі Facebook.

У штаті Мічиган заарештований багатоженець, якого вистежили за весільним фото, розміщеними в соціальній мережі Facebook. Чоловікові загрожує чотири роки в'язниці.

34-річний Річард Леон Бартон молодший, житель Гранд-Репідс, другого за величиною міста штату Мічиган, заарештований за звинуваченням у багатоженстві.

Адрін Кварто, з якою злочинець не встиг офіційно розлучитися, виявила фотографії чоловіка в соціальній мережі Facebook, на яких він зображений під час нового одруження. Розсерджена жінка, одружена з обвинуваченим з 2004 року, звернулася в поліцію.

Детектив Деніз Бентлі зауважив, що покинута дружина засмутилася після того, як чоловік, який проживав окремо, видалив її зі списку друзів у 2010 році.

З'ясувалося, що Бартон зробив це, щоб перша дружина не побачила фотографії з нового весілля. Пізніше чоловік розблокував профіль, і вона з подивом виявила фото щасливої ​​пари.

У штаті Мічиган багатоженство є кримінально караним злочином і тягне за собою покарання у вигляді позбавлення волі на строк до чотирьох років і штраф величиною п'ять тисяч доларів.

Нова дружина заарештованого шокована арештом чоловіка, так як він повідомив їй, що розлучився з першою дружиною.

Читайте також:

У Франції засудили юнака, котрий вилаяв поліцейського на Facebook

Дівчинка запросила на день народження через Facebook 21 тисячу гостей

Через запис солдата в Facebook перенесли воєнну операцію

Повʼязані теми:

Наступна публікація