Дівчинка запросила на день народження через Facebook 21 тисячу гостей

Дівчинка запросила на день народження через Facebook 21 тисячу гостей

Facebook став причиною багатолюдного запрошення / Фото: AFP

Британська школярка помилково адресувала запрошення на день народження всім охочим. Охочих виявилося дуже багато.

Британська школярка з графства Хертфордшир, Ребекка Джавелю вирішила запросити на свій 15-й день народження гостей через Facebook і помилково адресувала його всім охочим - в результаті, на свято зібралися прийти понад 21 тисячі гостей. Ребекка вказала в запрошенні свою адресу і телефон.

Мати дівчинки, 40-річна Трейсі Лайвсей, вже скасувала вечірку, призначену на 7 жовтня. Однак через побоювання, що багато користувачів Facebook, що відгукнулися, все ж таки захочуть потрапити на свято, поліція виставила патрулі в районі будинку дівчинки в місті Харпенден.

"Я заборонила Ребеці доступ до комп'ютера, і їй довелося змінити SIM-карту через величезну кількість дзвінків стосовно свята", - сказала мати дівчинки. "Адміністрація Facebook повинна була зрозуміти, що десятки тисяч гостей на святкуванні 15-річчя - це помилка, і закрити групу автоматично. Поліція намагалася зв'язатися з менеджерами соціальної мережі щодо цього, але відповіді не отримала", - додала Лайвсей.

Як уточнює джерело, даний інцидент вже викликав нову хвилю критики на адресу налаштувань безпеки персональних даних у Facebook, через які схожі казуси траплялися вже неодноразово. У лютому цього року понад 50 п'яних хуліганів влаштували погром у будинку 15-річної Рейчел Росс, яка запросила друзів на невелику вечірку за допомогою Facebook. Збиток був оцінений в 15 тисяч фунтів.

У свою чергу адміністрація соціальної мережі заявила, що налаштування приватності зустрічей і груп чітко позначені і відокремлені від налаштувань безпеки особистого профіля користувача, і спростувала відмову від співпраці з поліцією. За словами представника Facebook, "якщо користувачі вважають будь-яку інформацію на Facebook неприйнятною, на кожній сторінці є посилання, щоб вказати на це".

Читайте також:

Гра в фермера поцупила паролі у 3 тис. користувачів Facebook

Facebook забанив Кайлі Міноуг за "член" плюшевого ведмедя

Жінки випередили чоловіків за активністю в соцмережах

Повʼязані теми:

Наступна публікація