Гра в фермера поцупила паролі у 3 тис. користувачів Facebook

На одному з хакерських форумів була виявлена база з 3 тис. логінів і паролів користувачів популярної в усьому світі соціальної мережі Facebook.

Фахівці антивірусної компанії GFI Software відшукали на одному з хакерських форумів була виявлена база з 3 тис. логінів і паролів користувачів популярної в усьому світі соціальної мережі Facebook.

База має вигляд таблиці, у стовпцях якої перераховані електронні адреси, паролі і IP-адреси. У GFI побоюються, що під загрозою опинилися, не тільки сторінки в Facebook, але і поштові ящики. адже справа в тому, що багато людей використовують один і той самий пароль для доступу до різних сервісів.

За однією з версій, вкрасти логіни і паролі вдалося за допомогою фішингової сторінки, що імітує популярну гру FarmVille.

Ті, хто викрав паролі, можуть не бути досвідченими хакерами, вважають у GFI. Зловмисники могли скористатися однією з програм для крадіжки даних, які в надлишку продаються на інтернет-форумах.

Нагадаємо, у квітні на одному з таких форумів були виставлені на продаж логіни і паролі півтора мільйонів користувачів Facebook. За 1 тис. акаунтів зловмисники просили 25 доларів.

Читайте також:

"ЖЖ" інтегрувався з Twitter і Facebook

Представлена нова версія Twitter

"Мусульманське братство" відкрило "ісламський Facebook"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: