Жінки випередили чоловіків за активністю в соцмережах

В середньому за місяць жінки проводять на сторінках соцмереж на півтори години більше, ніж чоловіки.

Жінки виявилися більш активними користувачами соціальних мереж, ніж чоловіки.

Дослідження аналітичної компанії comScore показало, що в середньому за місяць жінки проводять на сторінках соцмереж на півтори години більше, ніж чоловіки.

У жінок цей показник становить приблизно 5,5 години, в той час як чоловіки витрачають на читання соцмереж близько чотирьох годин на місяць.

Також виявилося, що соцмережі регулярно відвідують більше 75 відсотків всіх жінок, які виходять в інтернет. У чоловіків цей показник становить менше 70 відсотків.

При цьому, однак, чоловіки все одно становлять велику частину аудиторії соцмереж. Чоловіками є 52 відсотки унікальних відвідувачів сайтів соцмереж за місяць.

Дослідження аудиторії соцмереж було проведено comScore в травні 2010 року. При цьому компанія розглядала користувачів соцмереж по всьому світу, але які тільки відвідували відповідні сайти з офісних і особистих комп'ютерів. Аналітики не враховували в своїй статистиці відвідувачів інтернет-кафе, а також тих користувачів, які відвідували сайти соцмереж з мобільних телефонів і смартфонів.

Читайте також:

Сайт "ВКонтакті" не працював близько чотирьох годин

Facebook нарахував півмільярда користувачів

МВС створить департамент для "фільтрування" соцмережі "Вконтакті"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: