Facebook забанив Кайлі Міноуг за "член" плюшевого ведмедя

Facebook забанив Кайлі Міноуг за "член" плюшевого ведмедя

Фото з ведмедем не сподобалося Facebook / Фото: metro.co.uk

Керівництво соціальної мережі вирішило, що фото плюшевого ведмедя в руках у Кайлі - це "оголена натура". Провиною всьому - мікрофон, який створив двозначну ситуацію.

Популярна соціальна мережа Facebook заблокувала одну з останніх фотографій Кайлі Міноуг, зроблену під час її концерту в лондонському клубі

На фото Кайлі обіймає великого плюшевого ведмедя. Його співачці вручив арбітр, який відвідав виступ Міноуг в одному з клубів Лондона. Кайлі навіть і подумати не могла, що виявиться втягнутою в скандал через плюшевої іграшки.

При поверхневому погляді на цій фотографії нічого аморального виявити не можна. Якщо не звернути увагу на руку співачки...

Через деякий час, після того як Кайлі завантажила фотографію на свою сторінку в Facebook, адміністратори ресурсу заблокували доступ до зображення у зв'язку з порушенням умов сайту.

Один з представників Facebook пояснив своє рішення так: "Ми не дозволяємо завантажувати фотографії, що зображають наготу, вживання наркотиків або насильство".

Як з'ясувалося пізніше, адміністрації соціально мережі не сподобалося, як Кайлі тримає мікрофон. Він опинився між ніг плюшевого звіра, через що картинка вийшла двозначною. Фото було зроблено в той момент, коли співачка брала велетенську іграшку від фаната і навряд чи думала про місцезнаходження мікрофона.

Нагадаємо, влітки Кайлі Міноуг, яка перенесла рак грудей, вперше зізналася, що не зможе мати дітей. Приїхавши до Німеччини, 42-річна Міноуг дала інтерв'ю гамбурзькому таблоїду, в якому зізналася, що заздрить молодшій сестрі Данні, яка народила первістка в липні.

"Одна справа, коли діти є у твого брата. А ось коли у молодшої сестри - це зовсім інший коленкор", - зазначила австралійська поп-зірка.

Окрім безпліддя рак змінив психіку знаменитості: "Після хвороби я стала більш розслабленою. Так, я знайшла свій сенс життя".

Читайте також:

Періс Хілтон заздрить Кайлі Міноуг

Кайлі Міноуг присвятила новий альбом бойфренду

Кайлі Міноуг змінить сексуальну орієнтацію

Кайлі Міноуг після раку грудей стала безплідною

Повʼязані теми:

Наступна публікація