В Україні знімуть романтичну комедію "Клофелін" у 3D

В Україні знімуть романтичну комедію "Клофелін" у 3D

Україна знімає своє тривимірне кіно

У вересні в Одесі та Криму пройдуть зйомки фільму у 3D-форматі під робочою назвою "Клофелін". У романтичній комедії покажуть історію двох людей, які опинилися посередині Чорного моря.

У вересні в Україні розпочнуться зйомки фільму у 3D форматі. Працюватимуть над проектом чеський кінопродюсер Віктор Вільгельм та одеський режисер Валерій Ямбурський.

"Робоча назва фільму "Клофелін". Це український фільм - романтична комедія, трохи божевільна історія. Для багатьох навіть неймовірна, але коли я прочитав синопсис – мені дуже сподобалось", розповів продюсер з Чехії.

"Клофелін" - історія двох молодих людей, які різними шляхами опиняються посередині Чорного моря на яхті, якою не вміють керувати. І між ними починаються всілякі сварки, не тільки між ними, але й з яхтою, бо з нею теж треба якось розібратися, щоб повернутися. Коли у них все ладнається, виявляється, що у дівчини не зовсім чисте минуле, і що вона знов намагається повернутися в море, щоб піти від своїх проблем.

Віктор Вільгельм вважає, що глядачу має сподобатись бути максимально включеним у події на екрані, тому використання прогресивного формату 3D лише стане додатковою привабливою родзинкою для стрічки.

В головних ролях у фільмі молодого і талановитого режисера Ямбурського будуть актори з Чехії, Росії, Білорусі та України.

"Ми знайшли дуже талановиту, молоду акторку Ольгу Іванову з Білорусі, яка зараз працює в Москві і з приводу її партнера - попередньо ми домовились із чеським актором Мирославом Шкультетою. Окрім них ще мають з'явитися Павєл Дерєвянко, Саша Тютрюмов та Михайло Голубовіч", - розповів Вільгельм.

Зйомки планують провести у вересні в Одесі та Криму. Чому вирішили знімати у 3D, Віктор Вільгельм пояснив так: "З цим прийшов Валерій. Він бачив "Аватар", і сказав, що це – дуже цікава штука. Зовсім інше враження. Я кажу: "Валерію, навіщо нам це треба? Ми в цьому не розбираємося. Навряд в цій країні нам хтось зможе допомогти з цим. І це будуть тільки проблеми, а я цього не хочу".

Втім, бажання зробити щось незвичне таки надихнуло команду, яка працює тепер над романтичною комедією у 3D форматі.

Під час підготовки матеріалу, виявилось, що ще один український кінопроект претендуватиме на звання першої стрічки у тривимірному форматі в Україні. Зйомки сатиричної комедії в 3D-форматі під назвою "Ржевський проти Наполеона" у серпні вже проходили у Києві.

Читайте також:

Оновлений "Аватар" з любовною сценою виходить на екрани

Головний приз кінокритиків на "Кінотаврі" отримав український фільм "Щастя моє"

Джеймс Кемерон зніме стереофільм на Марсі

В Україні мультфільм South Park визнають порнографією

Повʼязані теми:

Наступна публікація