Кайлі Міноуг після раку грудей стала безплідною

Кайлі Міноуг заздрить молодшій сестрі Данні, яка народить первістка в липні. На жаль, Кайлі не може мати дітей.

Знаменита поп-співачка Кайлі Міноуг, яка перенесла рак грудей, днями вперше зізналася, що не зможе мати дітей.

Приїхавши до Німеччини, 42-річна Міноуг дала інтерв'ю гамбурзькому таблоїду, в якому зізналася, що заздрить молодшій сестрі Данні, яка народить первістка в липні.

"Одна справа, коли діти є у твого брата. А ось коли у молодшої сестри - це зовсім інший коленкор", - зазначила австралійська поп-зірка.

Окрім безпліддя рак змінив психіку знаменитості: "Після хвороби я стала більш розслабленою. Так, я знайшла свій сенс життя".

Нагадаємо, лікарі знайшли у Міноуг злоякісну пухлину на ранній стадії весною 2005 року. Співачці було зроблено дві успішні операції в Мельбурні (часткова мастектомія), потім вона пройшла курс радіо- і хіміотерапії в Парижі.

Втім Кайлі ще рано втрачати віру. Хіміотерапія найчастіше призводить до чоловічого безпліддя, яке часто не піддається лікуванню, хоча у деяких пацієнтів зникає з часом. При цьому ще в 2004 році лікарі навчилися повертати пацієнткам, котрі перенесли онкологічні захворювання, радість народження дітей шляхом пересадки яєчника. Можливо і екстракорпоральне запліднення.

Читайте також:

Кайлі Міноуг радить жінкам колоти ботокс

Кайлі Міноуг покалічила коханця

Кайлі Міноуг торгує простирадлами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: