Руслана показала усім, що таке "WOW"

Співачка Руслана презентувала відео на пісню WOW" та розповіла про те, як хоче "слов'янізувати" світову поп-музику.

Руслана презентувала новий кліп / Фото: ТСН.ua
20 квітня у кінотеатрі "Оскар" Руслана презентувала свій новий кліп на пісню "WOW". Співачка з'явилася перед публікою у новому рок-н-рольному іміджі та запальному настрої.

Гостями презентації були продюсер Руслани Олександр Ксенофонтов, продюсер співачки Гайтани та музикант Едуард Клім, який начитав реп для пісні "WOW" та знявся у кліпі, режисер відео Семен Горов, балет "MyWay", дизайнер Оксана Караванська.

"WOW" - це вже третя після "Moon of dreams" та "Silent angel" спільна відеоробота Руслани і Brandona Coxa, на рахунку якого співпраця з Eminem, Jessica Alba, T-Pain, Chris Brown, Lil Mama, Linkin Park.

В кліпі "WOW" головна ставка зроблена на новий Amazing образ Руслани. За сюжетом співачка з'являється в двох різних образах і вступає в танцювальну дуель сама з собою: Руслана VS Руслана.

У новому образі Руслана об'єднала вуличний стиль 90-их та рокові 80-ті, коли вільна від стереотипів людина могла не боятися бути епатажною, здатною шокувати і бути непередбачуваною, дивувати своєю яскравістю. Одним словом, бути "WOW", і це справжня свобода.

"Танцювальна бійка в стилі хіп-хоп – це лише прикриття для мене. Моя мета - "слов'янізація" поп-музики, і в основі моєї нової пісні тема Глінки. А американці мені в цьому допоможуть, - коментує Руслана. - Мій новий сингл – це баттл двох молодіжних субкультур та лайфстайлів. І оскільки я добре себе почуваю, як у вуличному образі хіп-хоппера, так і на підборах на педалі Lamborghini, я вирішила не соромитись і показати усім "WOW".

Читайте також:

В Баку під час виступу Руслана мало не залишилась без одягу

Руслана в Америці стала скаутом

Руслана вразила азіатів своїми "Дикими танцями"

Руслана показала усім, що таке WOW"

Руслана показала усім, що таке WOW"

Повʼязані теми:

Наступна публікація