Руслана в Америці стала скаутом

В Америці Руслана стала скаутом і танцювала дикі танці з вовками.

Судячи з останніх новин, в Америці Руслані сумувати не доводилось: ні за рідними місцями, ні за прихильниками.

Вільний від концертів час співачка присвятила відпочинку і відвідала літній табір "Вовча стежина", один з найбільших та наймальовничіших таборів в США. І не даремно Руслану запросили саме туди, оскільки природа "Вовчої стежини" дуже нагадує рідні Карпати.

Серед гір, високих смерек та у веселій компанії юних скаутів співачка почувала себе як вдома: розпалювала ватру, грала на бубні та співала усіма улюблені пісні.

Завзяті "вовченята" прийняли Руслану до своєї "зграї", подарувавши співачці значки повноцінного мешканця табору.

Руслана побувала у США
Руслана в Америці стала скаутом
Дивлячись на атмосферу "Вовчої стежини", закрадається підозра, що Руслана повернеться до України з новим творчим колективом і знову закрутить своїх прихильників у дикому танці з вовками.

"В цьому таборі я чудово провела час і ще раз відчула
себе дитиною. Це місце, дійсно найкраще місце для проведення літніх канікул для діток з усього світу, адже крім простого відпочинку в них виховують дійсно благородні якості через вивчення і правильне використання природи, дбайливе ставлення до неї. Все це відбувається з різними спортивно-туристичними активностями - змаганнями, цікавими квестовими завданнями, конкурсами - а головне все на свіжому повітрі, в неймовірно дружній атмосфері.Просто казка. Хлопці та дівчата так чудово мене зустріли, приготували стільки приємних сюрпризів і посвятили мене в скаути".

Читайте також:

Руслана поїхала на гастролі в США з трьома валізами

Руслана зізналась, що хоче "земляного мужика"

Руслана створила коаліцію артистів і продюсерів

Руслана заспівала на мотоциклі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: