Бельгійським школярам заборонили цілуватися

Молодим людям заборонили цілуватися, обмінюватися рукостисканнями і взагалі наближатися один до одного на дистанцію менш одного метра.

Керівництво однієї з бельгійських шкіл ввело для учнів нові правила поведінки. Молодим людям заборонили цілуватися, обмінюватися рукостисканнями і взагалі наближатися один до одного на дистанцію менш одного метра. Подібні заходи пояснюються боротьбою з вірусом A/H1N1, також відомим як свинячий грип.

Нові правила почнуть діяти з 1 вересня в одній з середніх шкіл в місті Веммель. Керівник цього учбового закладу Ерман Сиебенс вирішив в такий спосіб зменшити небезпеку поширення інфекції. "Це мій борг директора школи бути передбачливим", - пояснив чоловік.

Він розповів, що спочатку планувалося встановити крутіші заходи і змусити учнів дотримувати дистанцію в півтора метри. Проте виявилось, що це правило нездійсненно, оскільки в школі не так багато місця. Після деяких роздумів директор вирішив обмежитися одним метром. При цьому школярам заборонили торкатися один одного під час уроку фізкультури, обмінюватися рукостисканнями і цілуватися при зустрічі. Нові правила поширюватимуться не лише на учнів, але і викладачів і обслуговуючий персонал.

Відзначимо, що не всі підтримали ініціативу передбачливого директора середньої школи. Керівник міжміністерського комісаріату по грипу Марк Ван Ранст підкреслив, що такі кроки навряд чи зможуть реально понизити ризик зараження свинячого грипу. Нагадаємо, що в світі налічується вже більше 255 тисяч інфікованих новим вірусом, а понад 2600 людей померли.

Нагадаємо, в Україні в осінньо-зимовий період очікуються три спалахи грипу: два спалахи сезонного грипу, а також спалах пандемічного грипу. До України вакцина проти сезонних вірусів грипу буде завезена на початку вересня, проти пандемічного – дещо пізніше.

Читайте також:

Щеплення від свинячого грипу вбиває нервову систему

Четверо українських туристів захворіли на свинячий грип

Український хлопчик заразився на свинячий грип у Росії

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: