Британці будують підземні палаци з видом на небо

Британці будують підземні палаци з видом на небо

Лондонці розширюють житлову площу углиб, облаштовуючи підвали класу "люкс": з басейнами, спортзалами і кінотеатрами.

Лондонці будують басейни у підвалах класу "люкс" / Фото: The New York Times
Жителі британської столиці, Лондону, де вартість нерухомості вважається однією з найвищих у світі, розширюють житлоплощу зводячи будинки під землею. Часом, з басейнами, спортзалами і кінотеатрами.

Лондон вважається не тільки одним з найдорожчих, але й одним з найбільш густонаселених міст світу. Навіть при наявності коштів отримати дозвіл на те, щоб прилаштувати до будинку веранду або додаткове крило досить не просто.

Жителі британської столиці знайшли хитрий спосіб уникнути додаткових податків, повідомляє New York Times. Замість того, щоб витрачати купу часу, сил і грошей на легалізацію наземних будівель, британці вирішили зайнятися будівництвом висококласних підвалів, які не оподатковуються.

За задумом британців підземні "будинки" не повинні ні в чому поступатися їх наземним котеджам.

Так, один житель Лондона встановив у своєму підвалі плазмові "вікна", на які встановлені зовні камери проектували зображення неба. Інший заможний лондонець давно мріяв про басейн, але ніяк не міг отримати дозвіл на необхідне для будівництва розширення свого будинку. Тоді чоловік вирішив побудувати басейн під землею.

Більше двох місяців чотири екскаватора по кілька годин працювали на ділянці британця, чим страшенно дратували сусідів. Втім, коли чоловік пообіцяв їм дозволити час від часу плавати у своєму басейні, сусіди швидко заспокоїлися і передумали подавати до суду на ексцентричного шанувальника водних видів спорту.

Багато хто вирішив отримати вигоду з ідеї обладнання шикарних підвалів. Так, у місті стали з'являтися підземні бари, кінотеатри і навіть фітнес-клуби.

Зрозуміло, будівництво підземних будинків по кишені далеко не всім лондонцям. Середня вартість підвалу класу "люкс" складає не менше п'яти мільйонів доларів.

Читайте також:

Лондон може стати столицею олігархів

Ахметов купив найдорожчий пентахаус у Лондоні

У британських школах учителям повернули можливість бити учнів

Лондоні пройде дискотека для глухих: з вібро-підлогами і репом мовою жестів

Найбільший карнавал Європи Ноттінг-Хілл у Лондоні

Повʼязані теми:

Наступна публікація