Чоловік прикидався нареченою заради грошей

Чоловік прикидався нареченою заради грошей

Чоловік прикидався нареченою заради грошей

Ванг Ма, якому 18 років, нібито вийшов заміж за трьох чоловіків цього року і зник з отриманими грошима. Ванг, дуже худий на вигляд і говорить тонким і тихим голосом.

Китаєць був арештований за те, що видавав себе за жінку і виходив заміж за чоловіків через їхні гроші, повідомляє OrangeNews з посиланням на Dahe Daily.

Ванг Ма, якому 18 років, нібито вийшов заміж за трьох чоловіків цього року і зник з отриманими грошима. Ванг, дуже худий на вигляд і говорить тонким і тихим голосом. Він зізнався: "Багато людей плутають мене з жінкою з першого погляду".

Його перше "одруження" відбулося в лютому, коли жінка обіцяла знайти йому роботу, але замість цього продала його в дружини за 500 доларів.

"Вона обдурила мене, але я знайшов можливість втекти і зрозумів, що можу використовувати такий же раціональний спосіб, щоб заробити певні гроші", - сказав він, за даними поліції.

За допомогою спільника, Ванг нібито продав сам себе панові Лю, який заплатив 1 тис. фунтів стерлінгів за заручини. Ван втік наступної ночі, і поділив гроші з його спільником.

Поліція говорить, що потім він був представлений ще одному потенційному чоловікові, панові Чжан в Джоукоу, який також заплатив 1 тис. фунтів стерлінгів в якості плати за заручини.

Ванг нібито втік знову, але був спійманий через добу місцевими жінками, які передали його поліції дізнавшись, що він чоловік.

Ванг був все ще одягнений в рожеве весільне плаття, коли його доставили в місцеву поліцейську дільницю для допиту.

Читайте також:

Японець одружився на віртуальній нареченій

В Австралії кенгуру став свідком на весіллі

Німець одружився на своїй кицьці

Повʼязані теми:

Наступна публікація