Французька стриптизерка спаплюжила святиню австралійських аборигенів

Французька стриптизерка спаплюжила святиню австралійських аборигенів

Елізе Сері / Фото: 3 News

Аборигени Австралії вимагають депортувати Елізе Сері, яка станцювала стриптиз на їх священній скелі.

Австралійські аборигени вимагають депортувати з країни 25-річну французьку танцівницю і стриптизерку Елізе Сері, яка "спаплюжила" своїм мистецтвом їх святиню - скелю Айерс-рок або Улуру.

У ході стрип-шоу жінка дереться по каменях і поступово скидає з себе одяг, залишаючись в кінці вистави в білому бікіні, чоботях на шпильках і бушменському капелюсі.

Відео стриптизу розлютило аборигенів, а директор Центрального земельного ради Девід Росс, який представляє інтереси племені анангу, що володіє Улуру і всім національним заповідником, зажадав депортувати французьку туристку.

В інтерв'ю журналістам Сері заявила, що не хотіла образити аборигенів і їх культуру. Вона спробувала роз'яснити, що хотіла таким чином наблизитися до місцевих жителів, які "звикли ходити голими".

Витягнута в довжину гора, що нагадує формою гігантського слона, який лежить на боці, і прикрашена стародавніми наскальними малюнками і різьбленням по каменю, розташована на території Центральної Австралії в 450 км від міста Аліс-Спрінгс. Її вік становить, за оцінками геологів, близько 680 млн років.

Унікальний гірський велетень складається з червоного піщанику, особливі властивості якого дозволяють йому змінювати колір залежно від освітлення протягом доби. На світанку чорний силует гори світлішає, набуваючи темно-лілового відтінку. Коли сонце піднімається вище, Улуру спалахує пурпурово-червоним кольором, потім заливається рожевим, а до полудня гора-хамелеон стає золотою.

Завдяки джерелам, що б'ють з-під землі, протягом сотень років Улуру була притулком для древніх племен. Біля її підніжжя, а також у глибині печер збереглися зразки давнього наскального живопису, що зображують найбільш шанобливі божества аборигенів: Мала ("Заячий кенгуру"), Кунія ("Жінка-пітон") і Ліру ("Коричнева змія").

Читайте також:

Корольова привела на зустріч з однокласниками стриптизерів

Скандал в США: віце-президент Клінтона змушував масажистку до сексу

Кеті Перрі вимагає від Ріанни стриприз

Повʼязані теми:

Наступна публікація