Злодій приїхав на пограбування на власній Infiniti GX35

Злодій приїхав на пограбування на власній Infiniti GX35

Infiniti GX35 / Фото: atozautolights.com

У Москві міліція затримала злодія, який приїхав грабувати квартиру на власній Infiniti GX35. Грабіжник встиг винести з оселі золото, гроші та коштовності.

У Москві злодій приїхав на пограбування квартири на особистій Infiniti GX35.

Його зі стріляниною затримала міліція.

За словами представника управління інформації московського ГУВС Анатолія Ластовецького, повідомлення про крадіжку з квартири бізнесмена надійшло в міліцію після півночі. На місце злочину виїхала група оперативників разом з дільничним уповноваженим.

"При вході в квартиру міліціонери побачили громадянина з сумками і спробували його затримати, та чоловік чинив активний опір. Затримати правопорушника вдалося лише після того, як дільничний поранив його з травматичного пістолета", - сказав Ластовецький.

При особистому огляді та перевірці його сумок оперативники виявили ювелірні прикраси і велику суму грошей у валюті і рублях, викрадені з цієї квартири.

"Також у чоловіка міліціонери знайшли цілий арсенал відмичок та документи на автомобіль Infiniti GX35, який стояв біля під'їзду. Машина була за всіма правилами оформлена на затриманого", - сказав представник ГУВС.

За даним фактом вирішується питання про порушення кримінальної справи. Затриманий перевіряється на причетність до аналогічних злочинів.

Читайте також:

В Австралії спіймали злочинця завдяки його любові до коли

В Одесі затримали найвпливовішого слов'янського злодія в законі

ЧС-2010. Російські журналісти постраждали від грабіжників

Повʼязані теми:

Наступна публікація