Хелловін: як створити образ за добу до свята

Хелловін: як створити образ за добу до свята

Фото: AFP

Хелловін наближається. Для того, щоб перетворитися у зомбі, вурдалак та злих духів - залишається доба. Для цього не обов’язково витрачатися - оригінальний образ можна створити самому за сотню гривень.

Фото: AFP
Поки хтось сперечається, що воно таке цей Хелловін: безневинна забава, чи все ж таки окультний шабаш, інші не відмовляють собі в задоволенні маскараду.

Від простого до складного: відповідний одяг можна купити, узяти на прокат або змайструвати власноруч.

Придбати хелловінський костюм можна в найближчому секс-шопі. По маскарадне вбрання нині модно ходити саме туди.

Когось такий костюмчик налякає з першого погляду – однією тільки ціною. "Страшно"-еротичний маскарад коштуватиме від п'ятисот до тисячі гривень. Зате багатофункціонально.

Може, і не такі відверті, зате ті ж відьми, вампіри та привиди - за двісті гривень на добу плюс завдаток - десь тисяча - і костюм вам дадуть напрокат у костюмерній. Варіантів тут безліч.

Надто, що останнім часом дрес-код Геловіна стає поняттям умовним.

Економічніше та цікавіше змайструвати вбрання власними руками – витратити зусилля, зате зберегти кошти. Вартість саморобного костюма обійдеться близько 100 гривень.

У вартість маскараду додамо ще відповідні аксесуари: маски, кігті, кров і звичайно, символ Хелловіна гарбуза. Усе разом - мінімум сотня гривень. І хелловінський образ (у будь-якому варіанті) зібрано за день.

Читайте також:

Британців безкоштовно нагодують на кладовищах на Хелловін

Художнє різьблення по гарбузах

У США ховають чорних кішок: у Halloween на них полюють сатаністи

Хелловін: безневинна забава, чи окультний шабаш

Хелловін: безневинна забава, чи окультний шабаш

Повʼязані теми:

Наступна публікація