Британка народила двійнят з різним кольором шкіри

Британка народила двійнят з різним кольором шкіри

Ширлі Вейлз з Лео і Хоуп / Фото: Daily Mail

Жінка стала місцевою популярністю через своїх новонароджених діточок: хлопчик народився чорношкірим, як мама, а дівчинка - біленька, як тато.

21-річна британка Ширлі Вейлз народила двійнят з різним кольором шкіри - син Лео народився темношкірим, а донька Хоуп – білою.

Молода мама була спантеличена, коли акушерка вперше показала їй малят, які з'явилися на світ шляхом кесаревого розтину.

Маленький Лео, який вдався в матір, уродженку Гренади, має темну шкіру, карі очі та густе волосся. Його сестричка успадкувала зовнішність свого тата, його світлу шкіру, голубі очі та світле волосся.

"Протягом вагітності я жартувала щодо того, що діти будуть чорно-білі. Я навіть сказала другові, у разі якщо один буде чорним, а другий білим, я назву їх Ебоні ("ebony" - чорне дерево) та Айворі ("ivory" - слонова кістка). Коли ж вони такими й народилися, я зрозуміла, що було б жорстоко називати їх так", - розповіла Вейлз.

"У перші кілька днів у мене було близько ста відвідувачів, бо люди не могли повірити мені, доки не бачили малят на власні очі", - тішиться молода мама.

Ширлі виховуватиме двійнят сама, бо з чоловіком розлучилася. "Вони - моє маленьке диво. Вони такі різні, вони цілком окремі світи", - тішиться вона.

"Я зву їх Левеня Лео та Щаслива Хоуп, Лео сердиться, коли йому не приділяють уваги, бо його сестра, здається, привертає набагато більше уваги людей, у той час як Хоуп весь час усім всміхається", - розповідає жінка.

"Дві різні яйцеклітини були запліднені двома різними сперматозоїдами. Гени, що визначають колір шкіри, будуть різними, в результаті їх комбінації", - пояснив цей дивовижний випадок речник фонду Multiple Births.

Читайте також:

Сайт знайомств для некрасивих людей відсвяткував перші заручини

Найпопулярнішим ім'ям для новонароджених в Англії стало Мухаммед

Знаменита на весь світ дівчина з хронічною гикавкою стала вбивцею

У Китаї трирічний хлопчик-гігант важить 60 кг

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація