Сьогодні у програмі "Без мандата" - Олег Царьов і Євген Царьков!

Сьогодні у програмі "Без мандата" - Олег Царьов і Євген Царьков!

Олег Царьов

Зйомки останньої програми "Без манадата" викликали в Україні політичний скандал

Сьогоднішній випуск програми "Без мандата" обіцяє стати одним із найгучніших. У шоу одночасно взяли участь одразу два "царя" - депутат ВР від Партії регіонів Олег Царьов та молодий представник КПУ – 36-річний нардеп Євген Царьков.

Регіонал Олег Царьов відомий своєю участю у парламентській бійці, яка виникла через суперечку про Російський флот у Севастополі.

Знімальна група "Без мандата" відправила Царьова до Львова у сім'ю музикантів, дочка яких мріє стати відомою скрипачкою.

Під час зйомок з Олегом Царьовим стався неприємний інцидент: нардеп звинуватив відомий львівський ресторан "Криївка" у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі  та після повернення до столиці зібрав прес-конференцію, на якій зажадав відібрати у власників ресторану ліцензію.

Євген Царьков у свою чергу відправиться до Одеської області, село Кучурган, в багатодітну сім'ю, яка давно чекає на матеріальу  допомогу від держави. Крім того, комуніст Царьков допоможе голові родини знайти нову роботу.

Чи захоче "прийомна" сім'я Царькова прийняти від нього допомогу і чим закінчиться скандал Царьова з рестораном "Криївка" - стане відомо у сьогоднішньому випуску "Без мандата" на телеканалі "1 +1" о 20.10.

Не пропустіть!

Читайте також:

На каналі 1+1 стартують "Гламурні штучки та заучки"

Брати Клички по черзі атакують "Сніданок з 1+1"

"Без мандата": екс-міністр Юрій Павленко став африканцем

Повʼязані теми:

Наступна публікація