Регіонал влаштував скандал на зйомках "Без мандата" через "Криївку"

Депутат від ПР Олег Царьов під час зйомок програми каналу 1+1 "Без мандата" звинуватив львівський ресторан "Криївка" у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі.

Депутат Верховної ради від ПР Олег Царьов взяв участь у зйомках програми каналу 1+1 "Без мандата", під час якої з ним стався неприємний інцидент у відомому львівському ресторані "Криївка".

У Львові Царьова запросили відвідати ресторан, у якому все зроблено у партизанському військовому стилі, а на вході стоїть людина у формі і зі зброєю у руках і задає кожному відвідувачу питання "Москалі є?". Депутат не зрозумів жарту, у результаті чого його не пропустили до приміщення.

Як повідомлялося, у середу, 20 жовтня, Олег Царьов зібрав з цього приводу прес-конференцію, присвячену питанням міжетнічної толерантності в Україні, на якій заявив, що у львівського ресторану "Криївка" слід відібрати ліцензію за розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

"Я був у Львові, зайшов до ресторану "Криївка". Мене там зустрів чоловік з макетом німецького автомата. Що це за питання на вході: "Москалі єсть?" – обурився депутат.

"У ресторані в меню подається напій "Кров москаля". Я росіянин, я не москаль. Я направив депутатський запит президенту і прем'єр-міністру про те, щоби була дотримана Конституція України", - заявив він.

Нагадаємо, "Криївка" - ресторан у Львові, відкритий у вересні 2007 року. Розташований в історичному центрі міста, на площі Ринок напроти Ратуші.

Інтер'єр ресторану являє собою стилізацію криївки (землянки) ОУН-УПА періоду 40-50-х років ХХ сторіччя - на стінах висить зброя і різні національні артефакти, при бажанні можна постріляти в стелю холостими патронами з деяких видів зброї часів Другої світової війни.

Дивіться програму "Без мандата" за участі депутата Олега Царьова на каналі 1+1 29 жовтня о 20:10.

Читайте також:

У Львові радянські окупанти влаштували п'яний дебош

ПР вимагає закрити ресторан "Криївка", де поять "кров'ю москалів"

"Без мандата": Олександра Кужель заспівала пісню Розенбаума

Канал "1+1" змусить депутатів жити на 59 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: