"Без мандата": екс-міністр Юрій Павленко став африканцем

Дата публікації
Перегляди
3200
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Без мандата": екс-міністр Юрій Павленко став африканцем

Темношкірий Юрій Павленко

Колишній міністр у справах сім'ї, дітей та молоді Юрій Павленко у програмі "Без мандата" перевтілився у африканця, аби відчути на собі, чи легко живеться іноземцям в Україні.

Екстремальне реаліті-шоу "1+1" проект "Без мандата" знову влаштувало "українські гірки" для своїх учасників. Такого ще не було ні з одним представником нашого політичного істеблішменту – колишній міністр у справах сім'ї, дітей та молоді Юрій Павленко заради своєї нової родини став темношкірим.

"Я розглядав цю програму як благодійну акцію, – зізнається політик. – А свою роль в ній – як виконавця функції Діда Мороза. І одночасно хотілося б цією програмою ще раз підкреслити, що все в наших руках і ти сам можеш добитися того, чого хочеш".

"Люди звикли відразу ж звинувачувати у всьому владу, у всіх своїх бідах нарікати на неї, але дуже часто їх проблеми не вирішуються через їх власну неорганізованість. Нерідко це така "ледача" людська позиція. Але у випадку сім'ї, в яку я потрапив, проблема в іншому: люди не можуть пробитися крізь бюрократичні стіни. І ми разом з режисерами вирішили мене загримувати, щоб було краще видно гостроту їх проблеми", – розповів Павлено.

У сім'ї, у якій опинився Павленко, мама – українка, тато народився у Руанді, двоє діточок. І головне питання, яке хвилює сім'ю вже багато-багато років, – що батько сімейства ніяк не може отримати українське громадянство. Проблема тягнеться віддавна, хоча Лоранс живе в Україні вже 22 роки.

За умовами шоу перші два дні політик не має права користуватися депутатським мандатом і корочками, а так як головна зброя і самий офіційний мандат Павленко, за його власними словами, це обличчя, довелося з цим щось робити.

"Навіть без мандата, до якого органу не зайдеш, відразу запитують: "Які проблеми, Юрій Олексійович?" Тому по-іншому просто не виходило – довелося "влізти у шкіру" батька сім'ї та пофарбувати обличчя у темний колір. Насправді це була дискусійна тема. Ми вирішили, що це цікавий експеримент, що таким чином глядачі проекту краще зрозуміють, як живеться іноземцям в України. У театрі професійний гример зробив мені нову шкіру", - розповідає політик.

Але навіть темношкірого Павленко впізнавали. Як зізнається Юрій, таких моментів було два, і обидві людини, які з сумнівом поставилися до натуральності "африканц", виявилися жінками.

Чим закінчилися пригоди міністра у "новій шкірі", дивіться у програмі "Без мандата" цієї п'ятниці, 22 жовтня, о 20:10 на каналі 1+1.

Дивіться попередні випуски шоу "Без мандата" на офіційному сайті проекту  bezmandata.1plus1.ua

Читайте також:

"Без мандата": Олександра Кужель заспівала пісню Розенбаума

Регіонал влаштував скандал на зйомках "Без мандата" через "Криївку"

Вертикальне програмування принесло 1+1 збільшення частки слоту на 13%

Канал "1+1" змусить депутатів жити на 59 гривень

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3200
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація