Канал "1+1" змусить депутатів жити на 59 гривень

"1+1" змусив українських політиків прожити без мандата і привілеїв аж 5 днів. Вже завтра, 24 вересня, стартує нове шоу "Без мандата".

На "1+1" стартує нове реаліті-шоу "Без мандата". Найвідважніших політиків десантують у невідомі їм родини в різних містах України.

Завдання політиків - з п'ядесятьма дев'ятьма гривнями і двома копійками у гаманці, без телефону та без мандата - вижити.

У шоу можна побачити, як Лев Миримський (лідер партії "Союз") травив тарганів, Віктор Пилипишин (глава партії "Кияни передусім") пас череду, Олександра Кужель (член партії "Сильна Україна") перетворилася на Агату Крісті, а Валентина Семенюк-Самсоненко (член партії СПУ) долала будні в гуртожитку.

Як воно живеться звичайним українцям першим спробував на собі Лев Миримський.

П'ять днів царювання - у непростій родині. Батько - сліпий, син прикутий до інвалідного візка. Завдання гостя - не лише прожити, а ще й вирішити проблеми родини. Єдина умова - без грошей, помічників, посвідчень та мобільного.

Першого ж дня депутата діймало питання з тарганами. На допомогу у боротьбі з рудими окупантами прийшли люди у протигазах.

Віктор Пилипишин під прицілом телекамер почувався вільно. До сільських реалій підготувався Щоправда, не все розрахував. Без травм таки не обійшлося.

Валентину Семенюк-Самсоненко занесло у гуртожиток.

Олександра Кужель у Львові провела власне розслідування. Важкою їй видалась не лише роль детектива, а й героїні передачі.

Непросто було і знімальній групі. На реалії життя без мандата герої реагували по-різному.

"Побачивши ситуацію таку, не стандартну, починає з'ясовувати стосунки зі знімальною групою, хапати режисера за барки, було і таке", - стверджує головний редактор Світлана Усенко.

Телеканал і далі запрошує політиків скуштувати життя простих українців. Про депутатів без мандата дивіться вже завтра одразу після ТСН.

Читайте також:

"1+1" дарує глядачам 15 новинок до 15-річчя

1+1" залишить політиків "Без мандата"

"1+1" запускає безпрецедентне шоу "Без мандата"

ВідеоБез мандата і привілеїв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: