Вертикальне програмування принесло 1+1 збільшення частки слоту на 13%

Вертикальне програмування принесло 1+1 збільшення частки слоту  на 13%

Час виходу проектів власного виробництва каналу

Завдяки переходу на комбіновану сітку мовлення канал "1+1" збільшив рейтинги проектів власного виробництва та інформаційної програми ТСН.

Вертикальне програмування слота 20.00, яке 1+1 впровадив з минулого тижня, довело свою успішність.

За результатами тижня, середня частка проектів власного виробництва, що вийшли у новому слоті з понеділка по середу, склала 18,1%, що на 13% вище від попередніх показників слотів виходу цих проектів. Рейтинг склав 6,84%.

У рамках зміни сітки, два проекти вийшли у нових слотах: вокальне шоу "Зірка+Зірка" – у понеділок о 20.00 (замість 21.20) із часткою 16,6%, а реаліті-шоу "Міняю жінку" – у вівторок (замість понеділка) з часткою 19,9%. Прем'єрний показ шоу "Від пацанки до панянки" пройшов із часткою 19,7%.

Також, у новому оточенні підвищив свої результати ТСН: частка основного випуску склала 19,2%, що дозволяє ТСН уже четвертий тиждень поспіль лідирувати серед усіх телевізійних новин.

Нагадаємо, минулого тижня, з 11 жовтня, телеканал 1+1 перейшов на комбіновану сітку мовлення. Розважальні проекти власного виробництва виходили на каналі по буднях о 20.00 вертикально – кожен день новий проект, а серіали продовжували виходити горизонтально – о 21.20.

З поточного тижня (18-22 жовтня) до лінійки праймових проектів приєднається шоу "Гламурні штучки та заучки", яке виходитиме щочетверга. Таким чином о 20.10 на 1+1 виходять: щопонеділка – вокальне шоу "Зірка+Зірка", по вівторках – реаліті-шоу "Міняю жінку", по середах – "Від пацанки до панянки", по четвергах – "Гламурні штучки та заучки", щоп'ятниці – "Без мандата".

Читайте також:

"1+1" переходить на комбіновану сітку мовлення

На каналі "1+1" стартує нове шоу "Гламурні штучки та заучки"

Частка прем’єри шоу "Від пацанки до панянки" на 1+1 склала 19,6%

Група 1+1 отримала 8 премій "Телетріумф"

Повʼязані теми:

Наступна публікація