Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про перемогу Віталія Кличка, дві незбагнені трагедії на залізниці, автоматичні бар'єри на переїздах, бій з комунальною системою та піаніста без рук дивіться у випуску ТСН за 17.10.2010.

Кличко
Віталій Кличко усьоме став чемпіоном світу

Американець Шеннон Бріггс минулої ночі так хотів вирвати в українця чемпіонський пояс, що в результаті сам після поєдинку потрапив до реанімації. Бій ветеранів боксу у Гамбурзі - назвали двобоєм гладіаторів.

Детальніше на відео

 

 

Трагедія
Дві незбагненних трагедії на залізниці

Перша катастрофа - що забрала життя уже 45-ти людей - стала найбільшою аварією на залізниці за всю історію України. Найстрашніше - причина її все ще залишається загадкою і вже обростає майже містичними версіями. Кого чи чого боятися українцям, яким щодня доводиться перетинати залізничні переїзди?

Детальніше на відео

 

 

Залізниця
Автоматичні бар'єри на переїздах

Ще одну причину катастрофи у Марганці виявила Світлана Березівська. Цей автобусний маршрут взагалі не мав права на існування. Правда криється у давно вже існуючій багатомільярдній державній програмі. Зупинити обох водіїв-камікадзе і врятувати їхніх пасажирів – могли б автоматичні бар'єри на переїздах.

Детальніше на відео

 

 

Студенти
Все сплачено

Про це нагадували владі цього тижня студенти по всій Україні. І ті, хто заплатив за навчання у виші самотужки. І ті, кому пощастило прорватися на так званий бюджет. Адже й там - навчання кожного спудея вже наперед оплатила держава.

Детальніше на відео

 

 

Телефон
Втрапити в халепу з власної волі

Саме так почуваються люди, які не мали часу познайомитися з одним з найнебезпечніших інструментів хай-тек злочинців - мобільним  телефоном.  Не дивуйтеся - саме ваші мобільні рахунки, за словами експертів і слідчих стали основою величезних капіталів для  добре підкованих  в технічному плані аферистів.

Детальніше на відео

 

 

Паводок
Бій з комунальною системою

Втрачені від чиєїсь недбалості домівки. Відкриті каналізаційні люки. Нечищені дороги, поламані ліфти, і - навіть затоплення квартир. Захищати через суд власне право на безпечне життя не звикли ні ми в Україні, ні - як видно досі - сусіди-угорці. Хоч теоретично усе має закінчуватись позовними заявами. Чи можливо в Україні виграти нерівний бій з комунальною системою - на порозі чергового періоду налипань, намерзань і проривів вивчала Юлія Дячук.

Детальніше на відео

 

 

Шахтарі
Безпрецедентна рятувальна операція

В Чилі після двомісячного підземного полону на поверхню витягли 33-х шахтарів. В своїй країні вони національні герої, а їхня доля змушує замислитись над людськими пороками та чеснотами. Їхня історія схожа на латиноамериканський серіал, і водночас доводить, що життя - багатше за найнестримнішу фантазію.

Детальніше на відео

 

Піаніно
Піаніст без рук

Унікальний переможець китайського конкурсу талантів перевернув цього тижня  уявлення про межу можливого. Ось ці кадри з Інтернету змусили багатьох його користувачів буквально розридатися перед екраном. Грати на фортепіано пальцями ніг – він навчився лише 5-ть років тому.  

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: