Домен sex.com продали за 13 мільйонів

Домен sex.com продали за 13 мільйонів

Ілюстрація / Фото: LiveScience

Сайт sex.com без спеціальної реклами щодня відвідує близько 120 тис. на добу. На ньому зібрані посилання на ресурси "для дорослих".

Новим власником домену sex.com стане маловідома компанія Clover Holdings, зареєстрована на одному з островів у Карибському морі. Сума угоди становтиме 13 мільйонів доларів.

Зараз сайт sex.com, де розміщений стандартний набір посилань на контент "для дорослих", без спеціальної реклами має відвідуваність близько 120 тис. на добу.

Нинішній власник домену придбав його у попереднього власника у 2006 р. за 12 або, за іншими відомостями, за 14 млн доларів. Однак через борги змушений з ним розпрощатися. Рішення про продаж sex.com буде прийнято 27 жовтня.

Clover Holdings була обрана серед 12 претендентів, тому що її пропозиція виявилася найбільш вигідною. Разом з доменом до нового власника перейдуть права на дві торгові марки.

Про Clover Holdings відомо тільки, що вона базується на острові Сент-Вінсент у Карибському морі, а її адресу електронної пошти зареєстровано на сайті hushmail.com, обіцяючому своїм користувачам "найбільш захищені в світі безкоштовні адреси".

Домен sex.com вперше був зареєстрований підприємцем Гері Кремень у 1994 році, проте незабаром був викрадений Стівеном Коєном, який увійшов у довіру Кремана.

Кремен протягом п'яти років намагався повернути собі веб-адресу, протягом яких Коєн встиг заробити на розміщенні реклами мільйони доларів.

У результаті Коєна оштрафували на 65 млн доларів і засудили до тюремного ув'язнення. Він вийшов на свободу чотири роки тому.

Читайте також:

Німці видали еротичний календар із селянками

На коробці з пластівцями розмістили номер "сексу по телефону"

Вчений герой-коханець лишив своїй вдові науковий секс-щоденник

Повʼязані теми:

Наступна публікація