У США ховають чорних кішок: у Halloween на них полюють сатаністи

У США ховають чорних кішок: у Halloween на них полюють сатаністи

Чорні коти стають дефіцитом / Фото: liveinternet.ru

Під час Halloween в США з'являється певна кількість людей, які крадуть чорних котів для здійснення сатанинських обрядів.

Котячі притулки в США з середини жовтня до 1 листопада призупинили прийом котів з шерстю чорного кольору в зв'язку з святкування Halloween.

Працівники місць тимчасового утримання котів пояснюють таке рішення тим, що під час Halloween в США з'являється певна кількість людей, які крадуть чорних котів для здійснення сатанинських обрядів.

Крім того, в цей період чорні кішки страждають від сплеску забобонних настроїв у звичайних людей. У зв'язку з цим притулки не можуть гарантувати безпеку для тварин, а також не хочуть провокувати сатаністів.

"Замкніть вашу кішку вдома і не відпускайте її від себе. Ви не можете знати, хто з ваших сусідів налаштований негативно проти вашого вихованця", - заявив президент гуманітарного співтовариства графства Дуглас в штаті Джорджія Діани Меммоло.

Зі слів уповноваженого з прав тварин в графстві Палм-Біч (штат Флорида) Карен Бушан, у США ще залишилися сатаністи, що приносять чорних кішок в жертву на Halloween.

Читайте також:

Як святкували Halloween у світі

Світ готується до свята жахів Halloween

Найяскравіший Хелловін у Києві

Повʼязані теми:

Наступна публікація