У Швейцарії живе лікар, який переплюнув доктора Хауса у витівках

Дата публікації
Перегляди
4319
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Швейцарії живе лікар, який переплюнув доктора Хауса у витівках

Вінсент Беттшарт / Фото: blick.ch

Хірург Вінсент Беттшарт під час операції дивився футбол по телевізору, а також покинув пацієнта на операційному столі, щоб "пропустити стаканчик".

У клініці Spitalzentrums шведського міста Сьон працює хірург Вінсент Беттшарт, який здійснив, як мінімум, два вчинки, у порівнянні з якими дивні витівки героя популярного серіалу доктора Хауса, здаються милими витівками.

17 червня цього року Беттшарт, який проводив порожнинну операцію, приніс в операційну телевізор, щоб подивитися футбольний матч між збірними Франції та Мексики.

Не боячись перешкодити пацієнтові, який перебував під наркозом, хірург додав гучність так, щоб звуки вувузел були чутні далеко за межами операційної.

За місяць до цього випадку Беттшарт перервав операцію на кишечнику, щоб випити стаканчик аперитиву. "Час для аперо, - оголосив він медсестрам, - я збираюся промочити горло!".

Через півгодини доктор повернувся до столу і, як ніби нічого не сталось, завершив операцію.

За словами президента Швейцарського товариства хірургів Філіпа Мореля, така поведінка перебуває "по той бік добра і зла".

Однак директор лікарні Spitalzentrums, Вінсент Кастанья, зазначив, що з пацієнтами швейцарського доктора Хауса не відбулося нічого поганого. Він заступився за свого співробітника і обмежився тим, що оголосив йому сувору догану.

Читайте також:

Доктор Хаус - найбільш високооплачувана зірка року

Доктор Хаус запише блюзовий альбом

Доктор Хаус повертається на телеекрани

"Доктор Хаус" побореться за "Еммі"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4319
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація