Ірина Алегрова змила кільце з діамантом в каналізацію

Ірина Алегрова змила кільце з діамантом в каналізацію

Ірина Алегрова

Каблучка Ірини Алегрової, зісковзнувши з руки, поплила в зливну трубу у ванній її заміського будинку.

Співачка Ірина Алегрова стала жертвою власної безпечності. Вона позбулася ексклюзивного персня з діамантом в п'ять каратів, який довгий час служив їй талісманом.

Каблучка співачки, зісковзнувши з руки, поплила в зливну трубу у ванній її заміського будинку в підмосковних Ватутінках.

"Я відразу викликала сантехніка, - поділилася Алегрова. - Але той, пропрацювавши кілька годин, розвів руками: мовляв, труби в будинку заховані в стіни і щоб знайти мою каблучку, їх доведеться ламати. Я була в шоці".

На допомогу засмученій зірці прийшов її давній друг Костянтин Кримський. Розібравши невелику частину підлоги і стіни, він 5 годин чистив всі труби в будинку. Але каблучки ніде не було. Залишалося лише останнє коліно на стику труб, що йдуть в підвал.

"Ламай вже!" - вирішила Ірина, підраховуючи утрату. У цей момент щось зі стукотом пролетіло в пилезбірник. Засунувши руку всередину, Алегрова виявила перстень.

Сантехніки, які приїхали вдень, залатали і повернули на місце всі стики і заглушки. Бригада будівельників вже до вечора відновила підлогу, частину стелі і стіни. Ірині ж залишилося тривале прибирання. Але ексклюзивний перстень опинився в руках господині.

Читайте також:

За мільйон доларів Алегрова стала сусідкою Періс Хілтон

Валерій Меладзе та "ВІА Гра" Джанабаєва десять років разом

У ВІА Грі нова учасниця - Єва Бушміна

Наступна публікація